luni, 26 octombrie
duminică, 1 noiembrie
-
Bærum
Frigg
3.00 0.004.00 5.004.30 4.30 -
SF Grei
Vålerenga II
2.00 1.004.00 5.004.30 3.60 -
KFUM II
Gamle Oslo
2.00 1.305.00 4.003.60 5.00 -
Konnerud
Ullern
1.60 2.003.00 5.004.30 4.30 -
Lokomotiv Oslo
Asker
4.00 4.005.00 5.005.00 5.00 -
Nordstrand
IF Ready
1.00 2.004.00 5.002.90 5.00 -
Union Carl Berner
Heming
3.60 2.603.00 3.004.30 4.30
Clasament 3. Division - Girone 1 Norvegia
Group A
| # | Club | J | C | E | P | GM:GP | G | Pct | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Asker
|
22 | 19 | 1 | 2 | 78:31 | +47 | 58 | W W W L W |
| 2 |
Gamle Oslo
|
23 | 14 | 2 | 7 | 70:42 | +28 | 44 | L L L D W |
| 3 |
Heming
|
23 | 13 | 5 | 5 | 60:38 | +22 | 44 | W W W D D |
| 4 |
Vålerenga II
|
23 | 13 | 1 | 9 | 54:59 | -5 | 40 | W L W W W |
| 5 |
IF Ready
|
23 | 11 | 6 | 6 | 59:43 | +16 | 39 | W W L W W |
| 6 |
Bærum
|
23 | 11 | 2 | 10 | 64:45 | +19 | 35 | L L L L L |
| 7 |
Union Carl Berner
|
23 | 11 | 2 | 10 | 40:36 | +4 | 35 | W W D W L |
| 8 |
Frigg
|
22 | 9 | 6 | 7 | 51:49 | +2 | 33 | L W L D L |
| 9 |
Lokomotiv Oslo
|
23 | 8 | 2 | 13 | 43:67 | -24 | 26 | W L W L W |
| 10 |
KFUM II
|
23 | 7 | 4 | 12 | 45:64 | -19 | 25 | L W D L D |
| 11 |
Ullern
|
23 | 7 | 2 | 14 | 42:60 | -18 | 23 | L W L W L |
| 12 |
SF Grei
|
23 | 7 | 1 | 15 | 42:72 | -30 | 22 | L L W W W |
| 13 |
Nordstrand
|
23 | 6 | 2 | 15 | 36:52 | -16 | 20 | D W L L L |
| 14 |
Konnerud
|
23 | 5 | 2 | 16 | 36:62 | -26 | 17 | W L L D L |
| # | Club | J | C | E | P | GM:GP | G | Pct |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Asker
|
11 | 10 | 0 | 1 | 40:14 | +26 | 30 |
| 2 |
Vålerenga II
|
12 | 10 | 0 | 2 | 30:23 | +7 | 30 |
| 3 |
Heming
|
12 | 8 | 2 | 2 | 31:15 | +16 | 26 |
| 4 |
Gamle Oslo
|
12 | 8 | 1 | 3 | 43:21 | +22 | 25 |
| 5 |
Bærum
|
11 | 7 | 0 | 4 | 36:20 | +16 | 21 |
| 6 |
IF Ready
|
12 | 6 | 3 | 3 | 34:20 | +14 | 21 |
| 7 |
Lokomotiv Oslo
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:23 | -3 | 18 |
| 8 |
Frigg
|
12 | 4 | 5 | 3 | 27:22 | +5 | 17 |
| 9 |
Union Carl Berner
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:17 | +3 | 17 |
| 10 |
Konnerud
|
11 | 4 | 2 | 5 | 23:23 | 0 | 14 |
| 11 |
KFUM II
|
11 | 4 | 1 | 6 | 25:29 | -4 | 13 |
| 12 |
Nordstrand
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:26 | -6 | 10 |
| 13 |
Ullern
|
12 | 3 | 1 | 8 | 20:34 | -14 | 10 |
| 14 |
SF Grei
|
11 | 3 | 1 | 7 | 24:40 | -16 | 10 |
| # | Club | J | C | E | P | GM:GP | G | Pct |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Asker
|
11 | 9 | 1 | 1 | 38:17 | +21 | 28 |
| 2 |
Gamle Oslo
|
11 | 6 | 1 | 4 | 27:21 | +6 | 19 |
| 3 |
Heming
|
11 | 5 | 3 | 3 | 29:23 | +6 | 18 |
| 4 |
IF Ready
|
11 | 5 | 3 | 3 | 25:23 | +2 | 18 |
| 5 |
Union Carl Berner
|
12 | 6 | 0 | 6 | 20:19 | +1 | 18 |
| 6 |
Frigg
|
10 | 5 | 1 | 4 | 24:27 | -3 | 16 |
| 7 |
Bærum
|
12 | 4 | 2 | 6 | 28:25 | +3 | 14 |
| 8 |
Ullern
|
11 | 4 | 1 | 6 | 22:26 | -4 | 13 |
| 9 |
SF Grei
|
12 | 4 | 0 | 8 | 18:32 | -14 | 12 |
| 10 |
KFUM II
|
12 | 3 | 3 | 6 | 20:35 | -15 | 12 |
| 11 |
Nordstrand
|
12 | 3 | 1 | 8 | 16:26 | -10 | 10 |
| 12 |
Vålerenga II
|
11 | 3 | 1 | 7 | 24:36 | -12 | 10 |
| 13 |
Lokomotiv Oslo
|
12 | 2 | 2 | 8 | 23:44 | -21 | 8 |
| 14 |
Konnerud
|
12 | 1 | 0 | 11 | 13:39 | -26 | 3 |
Cei mai buni marcatori din 3. Division - Girone 1 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Goluri |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 1 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 1 |
Jucătorii cu cele mai multe pase decisive din 3. Division - Girone 1 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Pase decisive |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |
Jucătorii cu cele mai multe cartonașe galbene din 3. Division - Girone 1 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Cartonașe galbene |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |
Cei mai eliminați jucători din 3. Division - Girone 1 Norvegia
| # | Jucător | Ap. | Min. | Cartonașe roșii |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |