Voința Crevedia vs Blejoi: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Voința Crevedia
formă acasă
W L D L L
Liga III - Serie 3
Stadion neconfirmat
Sigla Blejoi
formă în deplasare
D W D

Analiza AI a meciului

Voința Crevedia
Blejoi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Voința Crevedia (General) (Acasă) (Deplasare)
Blejoi (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.06
1.30
3.33
2.88
3.00
2.67
Coeficient Peste 2.5
3.75
3.00
5.00
2.50
3.00
1.67
Coeficient GG
4.13
3.60
5.00
3.69
3.60
3.83
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Voința Crevedia (General) (Acasă) (Deplasare)
Blejoi (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W L W L
W L D L L
L W W
vs
L W W D W
L W L W W
D W D
Formă Peste 2.5
O O U O O
U O O U O
O O O
vs
U O O U U
O O U O U
U O U
Formă GG
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
Y Y Y
vs
N N Y Y N
Y Y N Y N
Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.73 2.80 6.67 Voința Crevedia (General) (Acasă) (Deplasare)
3.07 3.80 2.33 Blejoi (General) (Acasă) (Deplasare)
Voința Crevedia +1.66
Voința Crevedia +0.93
Voința Crevedia +2.40
Blejoi +0.27
Blejoi +1.00
Voința Crevedia +0.47
Voința Crevedia +3.60
Voința Crevedia +2.87
Voința Crevedia +4.34
Media goluri marcate/meci
2.60 1.20 4.00 Voința Crevedia (General) (Acasă) (Deplasare)
2.03 2.40 1.67 Blejoi (General) (Acasă) (Deplasare)
Voința Crevedia +0.57
Voința Crevedia +0.20
Voința Crevedia +0.93
Blejoi +0.83
Blejoi +1.20
Blejoi +0.47
Voința Crevedia +1.97
Voința Crevedia +1.60
Voința Crevedia +2.33
Media goluri primite/meci
2.13 1.60 2.67 Voința Crevedia (General) (Acasă) (Deplasare)
1.03 1.40 0.67 Blejoi (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Mai bine: Blejoi
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Voința Crevedia
Blejoi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Voința Crevedia (General) (Acasă) (Deplasare)
Blejoi (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.6 1.2 4 2.03 2.4 1.67
Goluri primite/meci 2.13 1.6 2.67 1.03 1.4 0.67
Goluri totale/meci 4.73 2.8 6.67 3.07 3.8 2.33
Rată GG 80% 60% 100% 63% 60% 67%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 27% 20% 33%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Voința Crevedia
Blejoi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Voința Crevedia (General) (Acasă) (Deplasare)
Blejoi (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2