CSM Targu Jiu vs Oltul Curtişoara: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla CSM Targu Jiu
formă acasă
D W D W W
Liga III - Serie 6
Stadion neconfirmat
Sigla Oltul Curtişoara
formă în deplasare
L W L

Analiza AI a meciului

CSM Targu Jiu
Oltul Curtişoara

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

CSM Targu Jiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.45
3.60
3.30
1.88
2.00
1.67
Coeficient Peste 2.5
1.50
1.00
2.00
3.13
4.00
1.67
Coeficient GG
3.60
3.60
3.60
3.69
4.30
2.67
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

CSM Targu Jiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W W W
D W D W W
W W D L W
vs
L W W L W
L L L W W
L W L
Formă Peste 2.5
U U U O U
U O U U U
U O U U O
vs
O U U U O
O O O U O
O U U
Formă GG
Y N N Y N
Y Y Y N N
N Y Y N Y
vs
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.70 2.00 3.40 CSM Targu Jiu (General) (Acasă) (Deplasare)
3.07 3.80 2.33 Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Oltul Curtişoara +0.37
Oltul Curtişoara +1.10
CSM Targu Jiu +0.37
Oltul Curtişoara +1.07
Oltul Curtişoara +1.80
Oltul Curtişoara +0.33
CSM Targu Jiu +0.33
Oltul Curtişoara +0.40
CSM Targu Jiu +1.07
Media goluri marcate/meci
1.90 1.40 2.40 CSM Targu Jiu (General) (Acasă) (Deplasare)
1.13 1.60 0.67 Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
CSM Targu Jiu +0.77
CSM Targu Jiu +0.30
CSM Targu Jiu +1.23
CSM Targu Jiu +0.27
Oltul Curtişoara +0.20
CSM Targu Jiu +0.73
CSM Targu Jiu +1.27
CSM Targu Jiu +0.80
CSM Targu Jiu +1.73
Media goluri primite/meci
0.80 0.60 1.00 CSM Targu Jiu (General) (Acasă) (Deplasare)
1.93 2.20 1.67 Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Mai bine: CSM Targu Jiu
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

CSM Targu Jiu
Oltul Curtişoara

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

CSM Targu Jiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.9 1.4 2.4 1.13 1.6 0.67
Goluri primite/meci 0.8 0.6 1 1.93 2.2 1.67
Goluri totale/meci 2.7 2 3.4 3.07 3.8 2.33
Rată GG 60% 60% 60% 57% 80% 33%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 27% 20% 33%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 6 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
CSM Targu Jiu
Oltul Curtişoara

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

CSM Targu Jiu (General) (Acasă) (Deplasare)
Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 6 · Group 6

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0