Transilvania Sport Academy vs Unirea Tășnad: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Transilvania Sport Academy
formă acasă
L L D
Liga III - Serie 8
Stadion neconfirmat
Sigla Unirea Tășnad
formă în deplasare
W L L L D

Analiza AI a meciului

Transilvania Sport Academy
Unirea Tășnad

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Tășnad (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.19
0.50
0.00
1.60
1.90
1.30
Coeficient Peste 2.5
3.75
3.33
4.00
2.50
1.00
4.00
Coeficient GG
3.06
3.33
2.90
2.25
3.30
1.20
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Tășnad (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D L L
L L D
L L L L L
vs
D L L D W
D D D L W
W L L L D
Formă Peste 2.5
O O U O O
O O U
O U O O O
vs
U O O U U
U U U O U
O O O O U
Formă GG
Y Y N Y N
Y Y N
N N Y Y N
vs
N N Y N N
Y Y N Y N
N N N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.20 3.00 5.40 Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 1.60 3.00 Unirea Tășnad (General) (Acasă) (Deplasare)
Transilvania Sport Academy +1.90
Transilvania Sport Academy +2.60
Transilvania Sport Academy +1.20
Transilvania Sport Academy +0.70
Transilvania Sport Academy +1.40
Egalitate
Transilvania Sport Academy +3.10
Transilvania Sport Academy +3.80
Transilvania Sport Academy +2.40
Media goluri marcate/meci
0.80 1.00 0.60 Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
0.70 0.80 0.60 Unirea Tășnad (General) (Acasă) (Deplasare)
Transilvania Sport Academy +0.10
Egalitate
Transilvania Sport Academy +0.20
Transilvania Sport Academy +0.30
Transilvania Sport Academy +0.20
Transilvania Sport Academy +0.40
Unirea Tășnad +0.10
Unirea Tășnad +0.20
Egalitate
Media goluri primite/meci
3.40 2.00 4.80 Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 0.80 2.40 Unirea Tășnad (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Unirea Tășnad
Mai bine: Unirea Tășnad
Mai bine: Unirea Tășnad
Mai bine: Unirea Tășnad
Mai bine: Unirea Tășnad
Mai bine: Transilvania Sport Academy
Mai bine: Unirea Tășnad
Mai bine: Unirea Tășnad
Mai bine: Unirea Tășnad
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Transilvania Sport Academy
Unirea Tășnad

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Tășnad (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.8 1 0.6 0.7 0.8 0.6
Goluri primite/meci 3.4 2 4.8 1.6 0.8 2.4
Goluri totale/meci 4.2 3 5.4 2.3 1.6 3
Rată GG 53% 67% 40% 30% 60% 0%
Rată meciuri fără gol primit 17% 33% 0% 40% 40% 40%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 8 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Transilvania Sport Academy
Unirea Tășnad

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Transilvania Sport Academy (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Tășnad (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 8 · Group 8

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0