Le Poiré sur Vie vs Les Herbiers H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Le Poiré sur Vie logosu
iç saha formu
L W W
National 2 - Group B
Stade de l'Idonnière
Les Herbiers logosu
deplasman formu
D L W W

AI Maç Analizi

Le Poiré sur Vie
Les Herbiers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Les Herbiers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.50
3.33
1.67
1.92
0.00
2.88
2.5 Üst katsayısı
3.33
3.33
3.33
1.67
2.50
1.25
KG VAR katsayısı
2.67
1.50
3.83
3.25
3.25
3.25
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Les Herbiers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L W W W
L W W
L L W
vs
L L W L W
L L
D L W W
2.5 Üst Formu
O O U O O
O U O
U O O
vs
U O O U U
O U
U U O U
KG VAR Formu
N Y N Y N
N N N
N Y Y
vs
N Y Y N N
Y N
Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.67 3.00 2.33 Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 2.00 2.00 Les Herbiers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie +0.67
Le Poiré sur Vie +0.67
Le Poiré sur Vie +0.67
Le Poiré sur Vie +1.00
Le Poiré sur Vie +1.00
Le Poiré sur Vie +1.00
Le Poiré sur Vie +0.33
Le Poiré sur Vie +0.33
Le Poiré sur Vie +0.33
Maç başı ort. atılan gol
1.33 1.67 1.00 Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.75 0.50 1.00 Les Herbiers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Le Poiré sur Vie +0.58
Le Poiré sur Vie +0.83
Le Poiré sur Vie +0.33
Le Poiré sur Vie +0.92
Le Poiré sur Vie +1.17
Le Poiré sur Vie +0.67
Le Poiré sur Vie +0.25
Le Poiré sur Vie +0.50
Eşit
Maç başı ort. yenen gol
1.33 1.33 1.33 Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.25 1.50 1.00 Les Herbiers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Les Herbiers daha iyi
Le Poiré sur Vie daha iyi
Les Herbiers daha iyi
Les Herbiers daha iyi
Le Poiré sur Vie daha iyi
Les Herbiers daha iyi
Les Herbiers daha iyi
Le Poiré sur Vie daha iyi
Les Herbiers daha iyi
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Le Poiré sur Vie
Les Herbiers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Les Herbiers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.33 1.67 1 0.75 0.5 1
Maç başı yenen gol 1.33 1.33 1.33 1.25 1.5 1
Maç başı toplam gol 2.67 3 2.33 2 2 2
KG VAR oranı 33% 0% 67% 50% 50% 50%
Gol yememe oranı 33% 67% 0% 13% 0% 25%
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group B maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Le Poiré sur Vie
Les Herbiers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Le Poiré sur Vie (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Les Herbiers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 6 maç Son 2 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group B · National 2: Group B

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.