Stadeln vs Ingolstadt II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Stadeln logosu
iç saha formu
D D L W W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage FSV Stadeln
Ingolstadt II logosu
deplasman formu
W L D W L

AI Maç Analizi

Stadeln
Ingolstadt II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Stadeln (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.45
2.60
2.30
1.80
1.30
2.30
2.5 Üst katsayısı
2.00
1.00
3.00
3.00
3.00
3.00
KG VAR katsayısı
2.75
2.90
2.60
2.75
2.90
2.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Stadeln (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L W W D
D D L W W
W W L L D
vs
D D L W L
W L L D L
W L D W L
2.5 Üst Formu
O O U U U
U U O U U
U O O O U
vs
O U U O U
O O U O U
O O U O U
KG VAR Formu
N Y N N N
Y Y N N N
N N Y Y N
vs
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.20 1.80 2.60 Stadeln (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II +0.50
Ingolstadt II +0.80
Ingolstadt II +0.20
Ingolstadt II +0.90
Ingolstadt II +1.20
Ingolstadt II +0.60
Ingolstadt II +0.10
Ingolstadt II +0.40
Stadeln +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.10 0.80 1.40 Stadeln (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II +0.10
Ingolstadt II +0.10
Ingolstadt II +0.10
Ingolstadt II +0.40
Ingolstadt II +0.40
Ingolstadt II +0.40
Stadeln +0.20
Stadeln +0.20
Stadeln +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.10 1.00 1.20 Stadeln (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Stadeln daha iyi
Stadeln daha iyi
Stadeln daha iyi
Stadeln daha iyi
Stadeln daha iyi
Stadeln daha iyi
Stadeln daha iyi
Stadeln daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Stadeln
Ingolstadt II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stadeln (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.1 0.8 1.4 1.2 1.2 1.2
Maç başı yenen gol 1.1 1 1.2 1.5 1.8 1.2
Maç başı toplam gol 2.2 1.8 2.6 2.7 3 2.4
KG VAR oranı 40% 40% 40% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 50% 40% 60% 30% 20% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Nord maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Stadeln
Ingolstadt II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stadeln (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Nord

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.