Voința Crevedia vs Tunari H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Voința Crevedia logosu
iç saha formu
W L D L L
Liga III - Serie 3
Stadyum belli değil
Tunari logosu
deplasman formu
W D W L D

AI Maç Analizi

Voința Crevedia
Tunari

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Voința Crevedia (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tunari (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.06
1.30
3.33
3.50
5.00
2.60
2.5 Üst katsayısı
3.75
3.00
5.00
3.75
3.33
4.00
KG VAR katsayısı
4.13
3.60
5.00
2.81
1.50
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Voința Crevedia (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tunari (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W L W L
W L D L L
L W W
vs
W W L W D
W W W
W D W L D
2.5 Üst Formu
O O U O O
U O O U O
O O O
vs
O U O U O
O O U
O O U O O
KG VAR Formu
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
Y Y Y
vs
N N N N Y
N N N
Y Y N N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.73 2.80 6.67 Voința Crevedia (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.23 2.67 3.80 Tunari (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Voința Crevedia +1.50
Voința Crevedia +2.06
Voința Crevedia +0.93
Tunari +0.43
Voința Crevedia +0.13
Tunari +1.00
Voința Crevedia +3.44
Voința Crevedia +4.00
Voința Crevedia +2.87
Maç başı ort. atılan gol
2.60 1.20 4.00 Voința Crevedia (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.13 2.67 1.60 Tunari (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Voința Crevedia +0.47
Tunari +0.07
Voința Crevedia +1.00
Tunari +0.93
Tunari +1.47
Tunari +0.40
Voința Crevedia +1.87
Voința Crevedia +1.33
Voința Crevedia +2.40
Maç başı ort. yenen gol
2.13 1.60 2.67 Voința Crevedia (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 0.00 2.20 Tunari (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tunari daha iyi
Tunari daha iyi
Voința Crevedia daha iyi
Tunari daha iyi
Tunari daha iyi
Voința Crevedia daha iyi
Tunari daha iyi
Tunari daha iyi
Tunari daha iyi
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Voința Crevedia
Tunari

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Voința Crevedia (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tunari (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.6 1.2 4 2.13 2.67 1.6
Maç başı yenen gol 2.13 1.6 2.67 1.1 0 2.2
Maç başı toplam gol 4.73 2.8 6.67 3.23 2.67 3.8
KG VAR oranı 80% 60% 100% 30% 0% 60%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 60% 100% 20%
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 3 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Voința Crevedia
Tunari

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Voința Crevedia (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tunari (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 5 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 3 · Group 3

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2