FC Oţelul II vs Progresul Fundulea H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

FC Oţelul II logosu
iç saha formu
L L L W
Liga III - Serie 4
Baza Sportivă Zoltan David
Progresul Fundulea logosu
deplasman formu
W L L L W

AI Maç Analizi

FC Oţelul II
Progresul Fundulea

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Fundulea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.81
1.25
0.38
3.13
5.00
2.00
2.5 Üst katsayısı
4.38
3.75
5.00
3.75
5.00
3.00
KG VAR katsayısı
4.13
3.25
5.00
3.69
3.83
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Fundulea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L W D
L L L W
L L L D
vs
L W L W W
W W W
W L L L W
2.5 Üst Formu
O O O O O
O U O O
O O O O
vs
O O O O U
O O O
U O O O U
KG VAR Formu
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
vs
Y N Y Y N
Y N Y
N Y Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.80 4.00 3.60 Progresul Fundulea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Fundulea +0.05
Progresul Fundulea +0.25
FC Oţelul II +0.15
Progresul Fundulea +1.05
Progresul Fundulea +1.25
Progresul Fundulea +0.85
FC Oţelul II +0.95
FC Oţelul II +0.75
FC Oţelul II +1.15
Maç başı ort. atılan gol
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.47 3.33 1.60 Progresul Fundulea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Fundulea +1.47
Progresul Fundulea +2.33
Progresul Fundulea +0.60
Progresul Fundulea +1.72
Progresul Fundulea +2.58
Progresul Fundulea +0.85
Progresul Fundulea +1.22
Progresul Fundulea +2.08
Progresul Fundulea +0.35
Maç başı ort. yenen gol
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.33 0.67 2.00 Progresul Fundulea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Fundulea daha iyi
Progresul Fundulea daha iyi
Progresul Fundulea daha iyi
Progresul Fundulea daha iyi
Progresul Fundulea daha iyi
Eşit
Progresul Fundulea daha iyi
Progresul Fundulea daha iyi
Progresul Fundulea daha iyi
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

FC Oţelul II
Progresul Fundulea

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Fundulea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1 0.75 1.25 2.47 3.33 1.6
Maç başı yenen gol 2.75 2 3.5 1.33 0.67 2
Maç başı toplam gol 3.75 2.75 4.75 3.8 4 3.6
KG VAR oranı 75% 50% 100% 63% 67% 60%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 37% 33% 40%
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 4 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
FC Oţelul II
Progresul Fundulea

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

FC Oţelul II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Progresul Fundulea (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı | Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 4 · Group 4

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0