FC Oţelul II vs Progresul Fundulea H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC Oţelul II
thuisvorm
L L L W
Liga III - Serie 4
Baza Sportivă Zoltan David
Logo van Progresul Fundulea
uitvorm
W L L L W

AI-wedstrijdinzichten

FC Oţelul II
Progresul Fundulea

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Fundulea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.81
1.25
0.38
3.13
5.00
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
4.38
3.75
5.00
3.75
5.00
3.00
BTS-coëfficiënt
4.13
3.25
5.00
3.69
3.83
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Fundulea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L W D
L L L W
L L L D
vs
L W L W W
W W W
W L L L W
Over 2.5-vorm
O O O O O
O U O O
O O O O
vs
O O O O U
O O O
U O O O U
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
vs
Y N Y Y N
Y N Y
N Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 4.00 3.60 Progresul Fundulea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Fundulea +0.05
Progresul Fundulea +0.25
FC Oţelul II +0.15
Progresul Fundulea +1.05
Progresul Fundulea +1.25
Progresul Fundulea +0.85
FC Oţelul II +0.95
FC Oţelul II +0.75
FC Oţelul II +1.15
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.47 3.33 1.60 Progresul Fundulea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Fundulea +1.47
Progresul Fundulea +2.33
Progresul Fundulea +0.60
Progresul Fundulea +1.72
Progresul Fundulea +2.58
Progresul Fundulea +0.85
Progresul Fundulea +1.22
Progresul Fundulea +2.08
Progresul Fundulea +0.35
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.33 0.67 2.00 Progresul Fundulea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Fundulea beter
Progresul Fundulea beter
Progresul Fundulea beter
Progresul Fundulea beter
Progresul Fundulea beter
Gelijk
Progresul Fundulea beter
Progresul Fundulea beter
Progresul Fundulea beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC Oţelul II
Progresul Fundulea

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Fundulea (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.75 1.25 2.47 3.33 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.75 2 3.5 1.33 0.67 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.75 2.75 4.75 3.8 4 3.6
BTS-percentage 75% 50% 100% 63% 67% 60%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 37% 33% 40%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 4-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC Oţelul II
Progresul Fundulea

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Oţelul II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Fundulea (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 4 · Group 4

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0