CSM Targu Jiu vs Vulturii Fărcăşeşti H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

CSM Targu Jiu logosu
iç saha formu
D W D W W
Liga III - Serie 6
Stadyum belli değil
Vulturii Fărcăşeşti logosu
deplasman formu
W L L L L

AI Maç Analizi

CSM Targu Jiu
Vulturii Fărcăşeşti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.45
3.60
3.30
2.30
3.60
1.00
2.5 Üst katsayısı
1.50
1.00
2.00
4.50
4.00
5.00
KG VAR katsayısı
3.60
3.60
3.60
3.80
3.30
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L W W W
D W D W W
W W D L W
vs
D L W L W
D W D W W
W L L L L
2.5 Üst Formu
U U U O U
U O U U U
U O U U O
vs
O O O O O
U O O O O
O O O O O
KG VAR Formu
Y N N Y N
Y Y Y N N
N Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.70 2.00 3.40 CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.00 2.80 5.20 Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Vulturii Fărcăşeşti +1.30
Vulturii Fărcăşeşti +0.10
Vulturii Fărcăşeşti +2.50
Vulturii Fărcăşeşti +2.00
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Vulturii Fărcăşeşti +3.20
Vulturii Fărcăşeşti +0.60
CSM Targu Jiu +0.60
Vulturii Fărcăşeşti +1.80
Maç başı ort. atılan gol
1.90 1.40 2.40 CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.90 2.00 1.80 Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Vulturii Fărcăşeşti +0.10
CSM Targu Jiu +0.10
Vulturii Fărcăşeşti +0.50
Vulturii Fărcăşeşti +0.60
Vulturii Fărcăşeşti +0.40
CSM Targu Jiu +0.50
CSM Targu Jiu +0.40
CSM Targu Jiu +0.60
Maç başı ort. yenen gol
0.80 0.60 1.00 CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 0.80 3.40 Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CSM Targu Jiu daha iyi
Eşit
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
Vulturii Fărcăşeşti daha iyi
CSM Targu Jiu daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

CSM Targu Jiu
Vulturii Fărcăşeşti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.9 1.4 2.4 1.9 2 1.8
Maç başı yenen gol 0.8 0.6 1 2.1 0.8 3.4
Maç başı toplam gol 2.7 2 3.4 4 2.8 5.2
KG VAR oranı 60% 60% 60% 70% 60% 80%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 20% 40% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 6 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
CSM Targu Jiu
Vulturii Fărcăşeşti

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CSM Targu Jiu (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 6 · Group 6

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0