CSM Targu Jiu vs Vulturii Fărcăşeşti H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van CSM Targu Jiu
thuisvorm
D W D W W
Liga III - Serie 6
Stadion nog onbekend
Logo van Vulturii Fărcăşeşti
uitvorm
W L L L L

AI-wedstrijdinzichten

CSM Targu Jiu
Vulturii Fărcăşeşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vulturii Fărcăşeşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.45
3.60
3.30
2.30
3.60
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
1.00
2.00
4.50
4.00
5.00
BTS-coëfficiënt
3.60
3.60
3.60
3.80
3.30
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vulturii Fărcăşeşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L W W W
D W D W W
W W D L W
vs
D L W L W
D W D W W
W L L L L
Over 2.5-vorm
U U U O U
U O U U U
U O U U O
vs
O O O O O
U O O O O
O O O O O
BTS-vorm
Y N N Y N
Y Y Y N N
N Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.70 2.00 3.40 CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.00 2.80 5.20 Vulturii Fărcăşeşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vulturii Fărcăşeşti +1.30
Vulturii Fărcăşeşti +0.10
Vulturii Fărcăşeşti +2.50
Vulturii Fărcăşeşti +2.00
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Vulturii Fărcăşeşti +3.20
Vulturii Fărcăşeşti +0.60
CSM Targu Jiu +0.60
Vulturii Fărcăşeşti +1.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.90 1.40 2.40 CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 2.00 1.80 Vulturii Fărcăşeşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Vulturii Fărcăşeşti +0.10
CSM Targu Jiu +0.10
Vulturii Fărcăşeşti +0.50
Vulturii Fărcăşeşti +0.60
Vulturii Fărcăşeşti +0.40
CSM Targu Jiu +0.50
CSM Targu Jiu +0.40
CSM Targu Jiu +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.80 0.60 1.00 CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 0.80 3.40 Vulturii Fărcăşeşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CSM Targu Jiu beter
Gelijk
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
CSM Targu Jiu beter
Vulturii Fărcăşeşti beter
CSM Targu Jiu beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

CSM Targu Jiu
Vulturii Fărcăşeşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vulturii Fărcăşeşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.9 1.4 2.4 1.9 2 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.8 0.6 1 2.1 0.8 3.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.7 2 3.4 4 2.8 5.2
BTS-percentage 60% 60% 60% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
CSM Targu Jiu
Vulturii Fărcăşeşti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

CSM Targu Jiu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Vulturii Fărcăşeşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0