Crişul Sântandrei vs Viitorul Cluj H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Crişul Sântandrei logosu
iç saha formu
W W L W L
Liga III - Serie 8
Stadionul Sântandrei
Viitorul Cluj logosu
deplasman formu
L D W D L

AI Maç Analizi

Crişul Sântandrei
Viitorul Cluj

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Crişul Sântandrei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.65
3.00
2.30
2.60
3.60
1.60
2.5 Üst katsayısı
3.00
2.00
4.00
2.00
2.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.25
2.20
4.30
3.45
4.30
2.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Crişul Sântandrei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D W W L
W W L W L
L W L D W
vs
W W D W L
W D D W W
L D W D L
2.5 Üst Formu
U O O O U
O U U O U
U O O O O
vs
O U O O U
U U U O O
O U U O U
KG VAR Formu
N Y Y Y N
N N N Y N
N Y Y Y Y
vs
Y N Y Y N
N Y Y Y Y
Y N N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.20 2.20 4.20 Crişul Sântandrei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.00 4.00 2.00 Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Crişul Sântandrei +0.20
Viitorul Cluj +0.80
Crişul Sântandrei +1.20
Viitorul Cluj +0.80
Viitorul Cluj +1.80
Crişul Sântandrei +0.20
Crişul Sântandrei +1.20
Crişul Sântandrei +0.20
Crişul Sântandrei +2.20
Maç başı ort. atılan gol
1.70 1.20 2.20 Crişul Sântandrei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.90 2.80 1.00 Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj +0.20
Viitorul Cluj +1.10
Crişul Sântandrei +0.70
Viitorul Cluj +0.70
Viitorul Cluj +1.60
Crişul Sântandrei +0.20
Crişul Sântandrei +0.30
Viitorul Cluj +0.60
Crişul Sântandrei +1.20
Maç başı ort. yenen gol
1.50 1.00 2.00 Crişul Sântandrei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 1.20 1.00 Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj daha iyi
Viitorul Cluj daha iyi
Viitorul Cluj daha iyi
Crişul Sântandrei daha iyi
Crişul Sântandrei daha iyi
Eşit
Viitorul Cluj daha iyi
Viitorul Cluj daha iyi
Viitorul Cluj daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Crişul Sântandrei
Viitorul Cluj

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Crişul Sântandrei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.7 1.2 2.2 1.9 2.8 1
Maç başı yenen gol 1.5 1 2 1.1 1.2 1
Maç başı toplam gol 3.2 2.2 4.2 3 4 2
KG VAR oranı 50% 20% 80% 60% 80% 40%
Gol yememe oranı 20% 40% 0% 30% 20% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 8 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Crişul Sântandrei
Viitorul Cluj

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Crişul Sântandrei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 8 · Group 8

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0