Crişul Sântandrei vs Viitorul Cluj H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Crişul Sântandrei
thuisvorm
W W L W L
Liga III - Serie 8
Stadionul Sântandrei
Logo van Viitorul Cluj
uitvorm
L D W D L

AI-wedstrijdinzichten

Crişul Sântandrei
Viitorul Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.65
3.00
2.30
2.60
3.60
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
2.00
4.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.20
4.30
3.45
4.30
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D W W L
W W L W L
L W L D W
vs
W W D W L
W D D W W
L D W D L
Over 2.5-vorm
U O O O U
O U U O U
U O O O O
vs
O U O O U
U U U O O
O U U O U
BTS-vorm
N Y Y Y N
N N N Y N
N Y Y Y Y
vs
Y N Y Y N
N Y Y Y Y
Y N N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.20 2.20 4.20 Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.00 4.00 2.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Crişul Sântandrei +0.20
Viitorul Cluj +0.80
Crişul Sântandrei +1.20
Viitorul Cluj +0.80
Viitorul Cluj +1.80
Crişul Sântandrei +0.20
Crişul Sântandrei +1.20
Crişul Sântandrei +0.20
Crişul Sântandrei +2.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.70 1.20 2.20 Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.90 2.80 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj +0.20
Viitorul Cluj +1.10
Crişul Sântandrei +0.70
Viitorul Cluj +0.70
Viitorul Cluj +1.60
Crişul Sântandrei +0.20
Crişul Sântandrei +0.30
Viitorul Cluj +0.60
Crişul Sântandrei +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 1.00 2.00 Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.20 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj beter
Viitorul Cluj beter
Viitorul Cluj beter
Crişul Sântandrei beter
Crişul Sântandrei beter
Gelijk
Viitorul Cluj beter
Viitorul Cluj beter
Viitorul Cluj beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Crişul Sântandrei
Viitorul Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.7 1.2 2.2 1.9 2.8 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 1 2 1.1 1.2 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.2 2.2 4.2 3 4 2
BTS-percentage 50% 20% 80% 60% 80% 40%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 30% 20% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Crişul Sântandrei
Viitorul Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0