Hradec Králové U19 vs Opava U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Hradec Králové U19
thuisvorm
W W W D D
1. Liga U19
Areál SCM Bavlna
Logo van Opava U19
uitvorm
W L W W W

AI-wedstrijdinzichten

Hradec Králové U19
Opava U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Hradec Králové U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.60
3.60
1.60
3.50
2.88
4.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
4.44
5.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.45
3.60
3.30
4.22
5.00
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Hradec Králové U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W D L D
W W W D D
D D L W L
vs
W W D W W
L W W D
W L W W W
Over 2.5-vorm
O O U O O
O U O U O
O U O O O
vs
O O O O U
O O O O
O O O O U
BTS-vorm
Y N Y Y Y
N N Y Y Y
Y N Y N Y
vs
Y N Y Y N
Y Y Y Y
Y Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.10 3.00 3.20 Hradec Králové U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.78 5.75 3.80 Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Opava U19 +1.68
Opava U19 +2.65
Opava U19 +0.70
Opava U19 +1.78
Opava U19 +2.75
Opava U19 +0.80
Opava U19 +1.58
Opava U19 +2.55
Opava U19 +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 2.20 1.80 Hradec Králové U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.90 3.00 2.80 Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Opava U19 +0.90
Opava U19 +1.00
Opava U19 +0.80
Opava U19 +0.70
Opava U19 +0.80
Opava U19 +0.60
Opava U19 +1.10
Opava U19 +1.20
Opava U19 +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 0.80 1.40 Hradec Králové U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.88 2.75 1.00 Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hradec Králové U19 beter
Hradec Králové U19 beter
Opava U19 beter
Hradec Králové U19 beter
Hradec Králové U19 beter
Hradec Králové U19 beter
Hradec Králové U19 beter
Hradec Králové U19 beter
Opava U19 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Hradec Králové U19
Opava U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Hradec Králové U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 2.2 1.8 2.9 3 2.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 0.8 1.4 1.88 2.75 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.1 3 3.2 4.78 5.75 3.8
BTS-percentage 60% 60% 60% 80% 100% 60%
Clean sheet-percentage 40% 40% 40% 20% 0% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Hradec Králové U19
Opava U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Hradec Králové U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Opava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.