Karviná U19 vs Zlín U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Karviná U19
thuisvorm
W L W L L
1. Liga U19
Stadion Kovona
Logo van Zlín U19
uitvorm
L L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Karviná U19
Zlín U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Karviná U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.00
2.00
0.00
0.80
1.30
0.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
4.00
4.00
4.50
4.00
5.00
BTS-coëfficiënt
2.55
2.90
2.20
3.95
3.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Karviná U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L L L
W L W L L
L L L L L
vs
L D L W D
L L L D W
L L L L D
Over 2.5-vorm
U O O U O
O O O O U
O O U O O
vs
O O O O O
O O U O O
O O O O O
BTS-vorm
N N Y N N
N Y Y N N
N N N Y N
vs
Y Y Y Y Y
Y N N Y Y
Y N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.30 4.00 4.60 Karviná U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
5.00 3.80 6.20 Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zlín U19 +0.70
Karviná U19 +0.50
Zlín U19 +1.90
Zlín U19 +1.00
Karviná U19 +0.20
Zlín U19 +2.20
Zlín U19 +0.40
Karviná U19 +0.80
Zlín U19 +1.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.60 0.40 Karviná U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.20 2.00 Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zlín U19 +0.60
Zlín U19 +0.20
Zlín U19 +1.00
Gelijk
Karviná U19 +0.40
Zlín U19 +0.40
Zlín U19 +1.20
Zlín U19 +0.80
Zlín U19 +1.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
3.30 2.40 4.20 Karviná U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.40 2.60 4.20 Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Karviná U19 beter
Zlín U19 beter
Karviná U19 beter
Karviná U19 beter
Karviná U19 beter
Karviná U19 beter
Zlín U19 beter
Zlín U19 beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Karviná U19
Zlín U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Karviná U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1.6 0.4 1.6 1.2 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 3.3 2.4 4.2 3.4 2.6 4.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.3 4 4.6 5 3.8 6.2
BTS-percentage 30% 40% 20% 70% 60% 80%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 0% 0% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Karviná U19
Zlín U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Karviná U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zlín U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.