Zbrojovka Brno U19 vs Teplice U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Zbrojovka Brno U19
thuisvorm
L W W W W
1. Liga U19
Městský fotbalový stadion Srbská
Logo van Teplice U19
uitvorm
W W W L L

AI-wedstrijdinzichten

Zbrojovka Brno U19
Teplice U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Zbrojovka Brno U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Teplice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
4.00
0.60
2.39
1.63
3.00
Over 2.5-coëfficiënt
5.00
5.00
5.00
4.44
3.75
5.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.20
4.30
4.22
4.13
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Zbrojovka Brno U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Teplice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W L L W
L W W W W
D L D L L
vs
W L D L L
L W D L
W W W L L
Over 2.5-vorm
O O O O O
O O O O O
O O O O O
vs
O O U O O
O O U O
O O O O O
BTS-vorm
N Y Y N N
N N N Y N
Y Y Y Y N
vs
Y Y Y N Y
Y Y Y N
Y N Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.50 4.40 4.60 Zbrojovka Brno U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
5.05 4.50 5.60 Teplice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Teplice U19 +0.55
Gelijk
Teplice U19 +1.10
Teplice U19 +0.65
Teplice U19 +0.10
Teplice U19 +1.20
Teplice U19 +0.45
Zbrojovka Brno U19 +0.10
Teplice U19 +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.30 2.80 1.80 Zbrojovka Brno U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.00 2.60 Teplice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Zbrojovka Brno U19 +0.30
Teplice U19 +0.30
Zbrojovka Brno U19 +0.50
Zbrojovka Brno U19 +0.80
Zbrojovka Brno U19 +0.20
Teplice U19 +0.50
Teplice U19 +0.20
Teplice U19 +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.20 1.60 2.80 Zbrojovka Brno U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.75 2.50 3.00 Teplice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Zbrojovka Brno U19 beter
Zbrojovka Brno U19 beter
Zbrojovka Brno U19 beter
Zbrojovka Brno U19 beter
Zbrojovka Brno U19 beter
Zbrojovka Brno U19 beter
Teplice U19 beter
Teplice U19 beter
Zbrojovka Brno U19 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Zbrojovka Brno U19
Teplice U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Zbrojovka Brno U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Teplice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.3 2.8 1.8 2.3 2 2.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.2 1.6 2.8 2.75 2.5 3
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.5 4.4 4.6 5.05 4.5 5.6
BTS-percentage 50% 20% 80% 78% 75% 80%
Clean sheet-percentage 30% 60% 0% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Zbrojovka Brno U19
Teplice U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Zbrojovka Brno U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Teplice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 9 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.