Saint-Malo vs Les Herbiers H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Saint-Malo
thuisvorm
D D W W
National 2 - Group B
Stade de Marville
Logo van Les Herbiers
uitvorm
D L W W

AI-wedstrijdinzichten

Saint-Malo
Les Herbiers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Saint-Malo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Les Herbiers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.00
3.25
2.50
1.92
0.00
2.88
Over 2.5-coëfficiënt
1.67
1.25
2.50
1.67
2.50
1.25
BTS-coëfficiënt
2.42
2.88
1.50
3.25
3.25
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Saint-Malo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Les Herbiers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D W L W
D D W W
W L
vs
L L W L W
L L
D L W W
Over 2.5-vorm
O U U U O
U U U O
O U
vs
U O O U U
O U
U U O U
BTS-vorm
N N N N Y
Y N N Y
N N
vs
N Y Y N N
Y N
Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.00 1.50 2.50 Saint-Malo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 2.00 2.00 Les Herbiers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Les Herbiers +0.50
Les Herbiers +0.50
Les Herbiers +0.50
Saint-Malo +0.50
Saint-Malo +0.50
Saint-Malo +0.50
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.00 2.00 Saint-Malo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.75 0.50 1.00 Les Herbiers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Malo +0.75
Saint-Malo +1.00
Saint-Malo +0.50
Saint-Malo +0.25
Saint-Malo +0.50
Gelijk
Saint-Malo +1.25
Saint-Malo +1.50
Saint-Malo +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.50 0.50 0.50 Saint-Malo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.25 1.50 1.00 Les Herbiers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Saint-Malo beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Saint-Malo
Les Herbiers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Saint-Malo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Les Herbiers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1 2 0.75 0.5 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.5 0.5 0.5 1.25 1.5 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2 1.5 2.5 2 2 2
BTS-percentage 25% 50% 0% 50% 50% 50%
Clean sheet-percentage 50% 50% 50% 13% 0% 25%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Saint-Malo
Les Herbiers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Saint-Malo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Les Herbiers (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group B · National 2: Group B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.