Canet Roussillon vs Lyon Duchere H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Canet Roussillon
thuisvorm
L L D
National 2 - Group C
Stade Saint-Michel
Logo van Lyon Duchere
uitvorm
L L L

AI-wedstrijdinzichten

Canet Roussillon
Lyon Duchere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.60
0.50
0.75
0.83
1.67
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.33
2.50
3.33
3.33
3.33
BTS-coëfficiënt
2.60
2.17
3.25
3.83
3.83
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L D D
L L D
L D
vs
L L L W L
L L W
L L L
Over 2.5-vorm
O U O O U
O O U
U O
vs
O U O O U
O U O
O O U
BTS-vorm
Y N N Y N
Y N N
N Y
vs
Y N Y Y N
Y N Y
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.67 2.33 3.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.67 4.33 3.00 Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +1.66
Lyon Duchere +0.33
Lyon Duchere +1.34
Lyon Duchere +2.00
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +1.33
Gelijk
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.67 0.33 1.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 1.33 0.67 Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere +0.33
Lyon Duchere +0.66
Gelijk
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +0.34
Gelijk
Lyon Duchere +0.33
Canet Roussillon +0.33
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 2.00 2.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.67 3.00 2.33 Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Canet Roussillon
Lyon Duchere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.67 0.33 1 1 1.33 0.67
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 2 2 2.67 3 2.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.67 2.33 3 3.67 4.33 3
BTS-percentage 42% 33% 50% 67% 67% 67%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 0% 0% 0%
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Canet Roussillon
Lyon Duchere

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Lyon Duchere (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.