Canet Roussillon vs Lyon Duchere: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Canet Roussillon
formă acasă
L L D
National 2 - Group C
Stade Saint-Michel
Sigla Lyon Duchere
formă în deplasare
L L L

Analiza AI a meciului

Canet Roussillon
Lyon Duchere

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Canet Roussillon (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.60
0.50
0.75
0.83
1.67
0.00
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.33
2.50
3.33
3.33
3.33
Coeficient GG
2.60
2.17
3.25
3.83
3.83
3.83
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Canet Roussillon (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L D D
L L D
L D
vs
L L L W L
L L W
L L L
Formă Peste 2.5
O U O O U
O O U
U O
vs
O U O O U
O U O
O O U
Formă GG
Y N N Y N
Y N N
N Y
vs
Y N Y Y N
Y N Y
Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.67 2.33 3.00 Canet Roussillon (General) (Acasă) (Deplasare)
3.67 4.33 3.00 Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +1.66
Lyon Duchere +0.33
Lyon Duchere +1.34
Lyon Duchere +2.00
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +1.33
Egalitate
Media goluri marcate/meci
0.67 0.33 1.00 Canet Roussillon (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 1.33 0.67 Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere +0.33
Lyon Duchere +0.66
Egalitate
Lyon Duchere +0.67
Lyon Duchere +1.00
Lyon Duchere +0.34
Egalitate
Lyon Duchere +0.33
Canet Roussillon +0.33
Media goluri primite/meci
2.00 2.00 2.00 Canet Roussillon (General) (Acasă) (Deplasare)
2.67 3.00 2.33 Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Mai bine: Canet Roussillon
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Canet Roussillon
Lyon Duchere

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Canet Roussillon (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.67 0.33 1 1 1.33 0.67
Goluri primite/meci 2 2 2 2.67 3 2.33
Goluri totale/meci 2.67 2.33 3 3.67 4.33 3
Rată GG 42% 33% 50% 67% 67% 67%
Rată meciuri fără gol primit 17% 33% 0% 0% 0% 0%
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group C - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Canet Roussillon
Lyon Duchere

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Canet Roussillon (General) (Acasă) (Deplasare)
Lyon Duchere (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group C · National 2: Group C

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.