Gebenbach vs Nordlingen H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Gebenbach
thuisvorm
W W L D L
Oberliga - Bayern Nord
Sportgelände Gebenbach
Logo van Nordlingen
uitvorm
D W L L L

AI-wedstrijdinzichten

Gebenbach
Nordlingen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Gebenbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.80
2.30
3.30
0.95
0.60
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
4.00
2.00
3.00
2.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.60
3.60
3.60
2.95
2.60
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Gebenbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W D L L
W W L D L
W W D W L
vs
L L D L L
D L L D L
D W L L L
Over 2.5-vorm
O O U U O
O O O U O
U O U O U
vs
U O U O O
O U U U O
U O O O O
BTS-vorm
N Y Y N Y
Y N N Y Y
N Y Y Y N
vs
N Y N N Y
Y N N N Y
N Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 3.60 2.40 Gebenbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.40 3.00 3.80 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen +0.40
Gelijk
Nordlingen +0.80
Gebenbach +0.20
Gebenbach +0.60
Nordlingen +0.20
Nordlingen +1.00
Nordlingen +0.60
Nordlingen +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 1.60 1.60 Gebenbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.00 1.20 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gebenbach +0.50
Gebenbach +0.60
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.50
Gebenbach +0.60
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.50
Gebenbach +0.60
Gebenbach +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 2.00 0.80 Gebenbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.00 2.60 Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gebenbach beter
Gebenbach beter
Gebenbach beter
Gebenbach beter
Gelijk
Gebenbach beter
Gebenbach beter
Gebenbach beter
Gebenbach beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Gebenbach
Nordlingen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gebenbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 1.6 1.6 1.1 1 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 2 0.8 2.3 2 2.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 3.6 2.4 3.4 3 3.8
BTS-percentage 60% 60% 60% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Gebenbach
Nordlingen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Gebenbach (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nordlingen (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.