Ingolstadt II vs Weiden H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Ingolstadt II
thuisvorm
W L L D L
Oberliga - Bayern Nord
BZA Süd-Ost
Logo van Weiden
uitvorm
D W W L D

AI-wedstrijdinzichten

Ingolstadt II
Weiden

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
1.30
2.30
1.95
1.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.90
2.60
4.30
4.30
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D L W L
W L L D L
W L D W L
vs
W L L D D
L W L L D
D W W L D
Over 2.5-vorm
O U U O U
O O U O U
O O U O U
vs
O O O U U
O U O O U
O O O O U
BTS-vorm
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
vs
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 3.80 3.80 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden +1.10
Weiden +1.10
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +0.80
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Weiden +1.40
Weiden +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.20 2.20 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden +0.50
Gelijk
Weiden +1.00
Weiden +0.50
Gelijk
Weiden +1.00
Weiden +0.50
Gelijk
Weiden +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 2.60 1.60 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Weiden beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Ingolstadt II
Weiden

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1.2 1.2 1.7 1.2 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 1.8 1.2 2.1 2.6 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.7 3 2.4 3.8 3.8 3.8
BTS-percentage 40% 40% 40% 80% 80% 80%
Clean sheet-percentage 30% 20% 40% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Ingolstadt II
Weiden

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.