Eintracht Mahlsdorf vs Hertha Zehlendorf H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Eintracht Mahlsdorf
thuisvorm
W W W W W
Oberliga - Nordost-Nord
Sportanlage Am Rosenhag
Logo van Hertha Zehlendorf
uitvorm
L L W W

AI-wedstrijdinzichten

Eintracht Mahlsdorf
Hertha Zehlendorf

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Eintracht Mahlsdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Zehlendorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.65
5.00
0.30
2.86
3.33
2.50
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
3.00
1.00
2.86
3.33
2.50
BTS-coëfficiënt
3.25
3.60
2.90
2.50
3.83
1.50
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Eintracht Mahlsdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Zehlendorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W L W W
W W W W W
L L L D L
vs
L L W W W
W L W
L L W W
Over 2.5-vorm
U U U O O
O U U O O
O U U U U
vs
U O O O O
U O O
U U O O
BTS-vorm
Y N N Y Y
Y N N Y Y
Y N N Y N
vs
N Y N Y N
N Y Y
N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.40 2.60 2.20 Eintracht Mahlsdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.58 2.67 2.50 Hertha Zehlendorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Zehlendorf +0.18
Hertha Zehlendorf +0.27
Hertha Zehlendorf +0.10
Eintracht Mahlsdorf +0.02
Hertha Zehlendorf +0.07
Eintracht Mahlsdorf +0.10
Hertha Zehlendorf +0.38
Hertha Zehlendorf +0.47
Hertha Zehlendorf +0.30
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 2.00 0.40 Eintracht Mahlsdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.71 1.67 1.75 Hertha Zehlendorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Zehlendorf +0.51
Hertha Zehlendorf +0.47
Hertha Zehlendorf +0.55
Eintracht Mahlsdorf +0.29
Eintracht Mahlsdorf +0.33
Eintracht Mahlsdorf +0.25
Hertha Zehlendorf +1.31
Hertha Zehlendorf +1.27
Hertha Zehlendorf +1.35
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 0.60 1.80 Eintracht Mahlsdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.88 1.00 0.75 Hertha Zehlendorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Zehlendorf beter
Hertha Zehlendorf beter
Hertha Zehlendorf beter
Eintracht Mahlsdorf beter
Eintracht Mahlsdorf beter
Eintracht Mahlsdorf beter
Hertha Zehlendorf beter
Hertha Zehlendorf beter
Hertha Zehlendorf beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Eintracht Mahlsdorf
Hertha Zehlendorf

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Eintracht Mahlsdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Zehlendorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 2 0.4 1.71 1.67 1.75
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 0.6 1.8 0.88 1 0.75
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.4 2.6 2.2 2.58 2.67 2.5
BTS-percentage 50% 60% 40% 33% 67% 0%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 42% 33% 50%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Eintracht Mahlsdorf
Hertha Zehlendorf

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Eintracht Mahlsdorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hertha Zehlendorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0