Paşcani vs Târgu Secuiesc H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Paşcani
thuisvorm
L L D
Liga III - Serie 1
Stadionul CFR
Logo van Târgu Secuiesc
uitvorm
L D L W

AI-wedstrijdinzichten

Paşcani
Târgu Secuiesc

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Paşcani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.38
0.50
0.30
2.88
4.13
1.63
Over 2.5-coëfficiënt
3.13
3.33
3.00
5.00
5.00
5.00
BTS-coëfficiënt
4.13
5.00
3.60
4.56
4.13
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Paşcani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D L D
L L D
L L L L D
vs
W L W W W
D W W W
L D L W
Over 2.5-vorm
O O U O U
O O U
U O O O U
vs
O O O O O
O O O O
O O O O
BTS-vorm
Y Y Y N Y
Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y N
Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.63 2.67 4.60 Paşcani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.00 4.25 3.75 Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc +0.37
Târgu Secuiesc +0.62
Târgu Secuiesc +0.12
Târgu Secuiesc +1.33
Târgu Secuiesc +1.58
Târgu Secuiesc +1.08
Paşcani +0.60
Paşcani +0.35
Paşcani +0.85
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Paşcani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.38 3.00 1.75 Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.63 1.67 3.60 Paşcani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 1.25 2.00 Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc beter
Târgu Secuiesc beter
Târgu Secuiesc beter
Târgu Secuiesc beter
Târgu Secuiesc beter
Paşcani beter
Târgu Secuiesc beter
Târgu Secuiesc beter
Târgu Secuiesc beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Paşcani
Târgu Secuiesc

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Paşcani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 1 1 2.38 3 1.75
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.63 1.67 3.6 1.63 1.25 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.63 2.67 4.6 4 4.25 3.75
BTS-percentage 80% 100% 60% 88% 75% 100%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 13% 25% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Paşcani
Târgu Secuiesc

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Paşcani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 1 · Group 1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0