Paşcani vs Târgu Secuiesc: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Paşcani
formă acasă
L L D
Liga III - Serie 1
Stadionul CFR
Sigla Târgu Secuiesc
formă în deplasare
L D L W

Analiza AI a meciului

Paşcani
Târgu Secuiesc

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
Târgu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.38
0.50
0.30
2.88
4.13
1.63
Coeficient Peste 2.5
3.13
3.33
3.00
5.00
5.00
5.00
Coeficient GG
4.13
5.00
3.60
4.56
4.13
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
Târgu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D L D
L L D
L L L L D
vs
W L W W W
D W W W
L D L W
Formă Peste 2.5
O O U O U
O O U
U O O O U
vs
O O O O O
O O O O
O O O O
Formă GG
Y Y Y N Y
Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y N
Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.63 2.67 4.60 Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
4.00 4.25 3.75 Târgu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Târgu Secuiesc +0.37
Târgu Secuiesc +0.62
Târgu Secuiesc +0.12
Târgu Secuiesc +1.33
Târgu Secuiesc +1.58
Târgu Secuiesc +1.08
Paşcani +0.60
Paşcani +0.35
Paşcani +0.85
Media goluri marcate/meci
1.00 1.00 1.00 Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
2.38 3.00 1.75 Târgu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Media goluri primite/meci
2.63 1.67 3.60 Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
1.63 1.25 2.00 Târgu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Târgu Secuiesc
Mai bine: Târgu Secuiesc
Mai bine: Târgu Secuiesc
Mai bine: Târgu Secuiesc
Mai bine: Târgu Secuiesc
Mai bine: Paşcani
Mai bine: Târgu Secuiesc
Mai bine: Târgu Secuiesc
Mai bine: Târgu Secuiesc
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Paşcani
Târgu Secuiesc

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
Târgu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 1 1 2.38 3 1.75
Goluri primite/meci 2.63 1.67 3.6 1.63 1.25 2
Goluri totale/meci 3.63 2.67 4.6 4 4.25 3.75
Rată GG 80% 100% 60% 88% 75% 100%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 13% 25% 0%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Paşcani
Târgu Secuiesc

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Paşcani (General) (Acasă) (Deplasare)
Târgu Secuiesc (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 1 · Group 1

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0