Paşcani vs Târgu Secuiesc: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Paşcani
Paşcani
forma u siebie
L L D
Liga III - Serie 1
Stadionul CFR
Logo drużyny Târgu Secuiesc
Târgu Secuiesc
forma na wyjeździe
L D L W

Analiza meczu AI

Paşcani
Târgu Secuiesc

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Paşcani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Târgu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.38
0.50
0.30
2.88
4.13
1.63
Współczynnik Powyżej 2.5
3.13
3.33
3.00
5.00
5.00
5.00
Współczynnik GG
4.13
5.00
3.60
4.56
4.13
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Paşcani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Târgu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L D L D
L L D
L L L L D
vs
W L W W W
D W W W
L D L W
Forma Powyżej 2.5
O O U O U
O O U
U O O O U
vs
O O O O O
O O O O
O O O O
Forma GG
Y Y Y N Y
Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y N
Y Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.63 2.67 4.60 Paşcani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.00 4.25 3.75 Târgu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Târgu Secuiesc +0.37
Târgu Secuiesc +0.62
Târgu Secuiesc +0.12
Târgu Secuiesc +1.33
Târgu Secuiesc +1.58
Târgu Secuiesc +1.08
Paşcani +0.60
Paşcani +0.35
Paşcani +0.85
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 1.00 1.00 Paşcani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.38 3.00 1.75 Târgu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Śr. goli straconych/mecz
2.63 1.67 3.60 Paşcani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.63 1.25 2.00 Târgu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Târgu Secuiesc
Lepiej: Târgu Secuiesc
Lepiej: Târgu Secuiesc
Lepiej: Târgu Secuiesc
Lepiej: Târgu Secuiesc
Lepiej: Paşcani
Lepiej: Târgu Secuiesc
Lepiej: Târgu Secuiesc
Lepiej: Târgu Secuiesc
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Paşcani
Târgu Secuiesc

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Paşcani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Târgu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 1 1 2.38 3 1.75
Gole stracone/mecz 2.63 1.67 3.6 1.63 1.25 2
Gole łącznie/mecz 3.63 2.67 4.6 4 4.25 3.75
Wskaźnik GG 80% 100% 60% 88% 75% 100%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 13% 25% 0%
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 1 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Paşcani
  • D W Ceahlăul Piatra Neamţ 1-1
  • L W Aerostar Bacau 0-5
  • D D Odorheiu Secuiesc 1-1
  • L W Bradul Putna 2-7
  • L D CSM FC Vaslui 1-2
  • L W Gheorgheni 2-4
  • L D CSM Adjud 1-2
  • L W FC Bacău II 0-1
Târgu Secuiesc
  • W D Aerostar Bacau 3-0
  • W W Odorheiu Secuiesc 3-1
  • W D Bradul Putna 3-1
  • L W CSM FC Vaslui 1-3
  • W D Gheorgheni 4-2
  • D W CSM Adjud 2-2
  • D D FC Bacău II 2-2
  • L W USV Iaşi 1-2
  • D vs Odorheiu Secuiesc 1-1
  • L vs CSM FC Vaslui 1-2
  • L vs CSM Adjud 1-2
  • W vs Odorheiu Secuiesc 3-1
  • L vs CSM FC Vaslui 1-3
  • D vs CSM Adjud 2-2
  • L vs USV Iaşi 1-2

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Paşcani
Târgu Secuiesc

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Paşcani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Târgu Secuiesc (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 8 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 8 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 1 · Group 1

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W D W L W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 L L W W W
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W W W L W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 W W L W L
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 W L D W D
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 L W W L W
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L D L W L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L D L W L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D D L L D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 D L D L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0