Paşcani vs Târgu Secuiesc H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Paşcani logosu
Paşcani
iç saha formu
L L D
Liga III - Serie 1
Stadionul CFR
Târgu Secuiesc logosu
Târgu Secuiesc
deplasman formu
L D L W

AI Maç Analizi

Paşcani
Târgu Secuiesc

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Paşcani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Târgu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.38
0.50
0.30
2.88
4.13
1.63
2.5 Üst katsayısı
3.13
3.33
3.00
5.00
5.00
5.00
KG VAR katsayısı
4.13
5.00
3.60
4.56
4.13
5.00
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Paşcani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Târgu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L D L D
L L D
L L L L D
vs
W L W W W
D W W W
L D L W
2.5 Üst Formu
O O U O U
O O U
U O O O U
vs
O O O O O
O O O O
O O O O
KG VAR Formu
Y Y Y N Y
Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
Y Y Y N
Y Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.63 2.67 4.60 Paşcani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
4.00 4.25 3.75 Târgu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Târgu Secuiesc +0.37
Târgu Secuiesc +0.62
Târgu Secuiesc +0.12
Târgu Secuiesc +1.33
Târgu Secuiesc +1.58
Târgu Secuiesc +1.08
Paşcani +0.60
Paşcani +0.35
Paşcani +0.85
Maç başı ort. atılan gol
1.00 1.00 1.00 Paşcani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.38 3.00 1.75 Târgu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Târgu Secuiesc +1.38
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.75
Maç başı ort. yenen gol
2.63 1.67 3.60 Paşcani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.63 1.25 2.00 Târgu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Târgu Secuiesc daha iyi
Târgu Secuiesc daha iyi
Târgu Secuiesc daha iyi
Târgu Secuiesc daha iyi
Târgu Secuiesc daha iyi
Paşcani daha iyi
Târgu Secuiesc daha iyi
Târgu Secuiesc daha iyi
Târgu Secuiesc daha iyi
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Paşcani
Târgu Secuiesc

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Paşcani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Târgu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1 1 1 2.38 3 1.75
Maç başı yenen gol 2.63 1.67 3.6 1.63 1.25 2
Maç başı toplam gol 3.63 2.67 4.6 4 4.25 3.75
KG VAR oranı 80% 100% 60% 88% 75% 100%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 13% 25% 0%
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 1 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Paşcani
  • D D Ceahlăul Piatra Neamţ 1-1
  • L D Aerostar Bacau 0-5
  • D E Odorheiu Secuiesc 1-1
  • L D Bradul Putna 2-7
  • L E CSM FC Vaslui 1-2
  • L D Gheorgheni 2-4
  • L E CSM Adjud 1-2
  • L D FC Bacău II 0-1
Târgu Secuiesc
  • W E Aerostar Bacau 3-0
  • W D Odorheiu Secuiesc 3-1
  • W E Bradul Putna 3-1
  • L D CSM FC Vaslui 1-3
  • W E Gheorgheni 4-2
  • D D CSM Adjud 2-2
  • D E FC Bacău II 2-2
  • L D USV Iaşi 1-2
  • D vs Odorheiu Secuiesc 1-1
  • L vs CSM FC Vaslui 1-2
  • L vs CSM Adjud 1-2
  • W vs Odorheiu Secuiesc 3-1
  • L vs CSM FC Vaslui 1-3
  • D vs CSM Adjud 2-2
  • L vs USV Iaşi 1-2

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Paşcani
Târgu Secuiesc

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Paşcani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Târgu Secuiesc (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 1 · Group 1

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W D W L W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 L L W W W
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W W W L W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 W W L W L
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 W L D W D
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 L W W L W
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L D L W L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L D L W L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D D L L D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 D L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0