Pucioasa vs Progresul Draganesti H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Pucioasa
thuisvorm
L D L W W
Liga III - Serie 3
Stadionul Dumitru Tică Popescu
Logo van Progresul Draganesti
uitvorm
L D L W

AI-wedstrijdinzichten

Pucioasa
Progresul Draganesti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Draganesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.81
2.30
1.00
2.44
3.25
1.63
Over 2.5-coëfficiënt
1.88
2.00
1.67
3.13
3.75
2.50
BTS-coëfficiënt
2.63
2.90
2.17
3.69
4.13
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Draganesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L W D W
L D L W W
L D D
vs
W L D W D
W W D D
L D L W
Over 2.5-vorm
O U O U O
U U U O O
U O U
vs
O O O O O
U O O O
U U O O
BTS-vorm
Y N N N Y
N Y N N Y
N Y N
vs
Y N Y Y Y
N Y Y Y
N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.03 2.40 1.67 Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.38 3.75 3.00 Progresul Draganesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Draganesti +1.35
Progresul Draganesti +1.72
Progresul Draganesti +0.97
Progresul Draganesti +0.98
Progresul Draganesti +1.35
Progresul Draganesti +0.60
Progresul Draganesti +1.71
Progresul Draganesti +2.08
Progresul Draganesti +1.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.03 1.40 0.67 Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 2.25 1.00 Progresul Draganesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Draganesti +0.60
Progresul Draganesti +1.22
Pucioasa +0.03
Progresul Draganesti +0.23
Progresul Draganesti +0.85
Pucioasa +0.40
Progresul Draganesti +0.96
Progresul Draganesti +1.58
Progresul Draganesti +0.33
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.75 1.50 2.00 Progresul Draganesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Pucioasa beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Pucioasa
Progresul Draganesti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Draganesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.03 1.4 0.67 1.63 2.25 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 1 1 1.75 1.5 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.03 2.4 1.67 3.38 3.75 3
BTS-percentage 37% 40% 33% 63% 75% 50%
Clean sheet-percentage 27% 20% 33% 13% 25% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 3-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Pucioasa
Progresul Draganesti

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pucioasa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Progresul Draganesti (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 3 · Group 3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2