Pucioasa vs Progresul Draganesti: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Pucioasa
formă acasă
L D L W W
Liga III - Serie 3
Stadionul Dumitru Tică Popescu
Sigla Progresul Draganesti
formă în deplasare
L D L W

Analiza AI a meciului

Pucioasa
Progresul Draganesti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.81
2.30
1.00
2.44
3.25
1.63
Coeficient Peste 2.5
1.88
2.00
1.67
3.13
3.75
2.50
Coeficient GG
2.63
2.90
2.17
3.69
4.13
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W D W
L D L W W
L D D
vs
W L D W D
W W D D
L D L W
Formă Peste 2.5
O U O U O
U U U O O
U O U
vs
O O O O O
U O O O
U U O O
Formă GG
Y N N N Y
N Y N N Y
N Y N
vs
Y N Y Y Y
N Y Y Y
N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.03 2.40 1.67 Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
3.38 3.75 3.00 Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti +1.35
Progresul Draganesti +1.72
Progresul Draganesti +0.97
Progresul Draganesti +0.98
Progresul Draganesti +1.35
Progresul Draganesti +0.60
Progresul Draganesti +1.71
Progresul Draganesti +2.08
Progresul Draganesti +1.33
Media goluri marcate/meci
1.03 1.40 0.67 Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
1.63 2.25 1.00 Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti +0.60
Progresul Draganesti +1.22
Pucioasa +0.03
Progresul Draganesti +0.23
Progresul Draganesti +0.85
Pucioasa +0.40
Progresul Draganesti +0.96
Progresul Draganesti +1.58
Progresul Draganesti +0.33
Media goluri primite/meci
1.00 1.00 1.00 Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
1.75 1.50 2.00 Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Mai bine: Pucioasa
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Pucioasa
Progresul Draganesti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.03 1.4 0.67 1.63 2.25 1
Goluri primite/meci 1 1 1 1.75 1.5 2
Goluri totale/meci 2.03 2.4 1.67 3.38 3.75 3
Rată GG 37% 40% 33% 63% 75% 50%
Rată meciuri fără gol primit 27% 20% 33% 13% 25% 0%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 3 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Pucioasa
Progresul Draganesti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pucioasa (General) (Acasă) (Deplasare)
Progresul Draganesti (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 3 · Group 3

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Flacăra Moreni 8 7 1 0 27:7 +20 22 D W W W W
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 +5 17 W W L W D
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 +8 14 L W W D W
4 Berca 8 4 1 3 20:18 +2 13 W W L L L
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 -1 12 W L D W D
6 Voința Crevedia 8 3 1 4 18:16 +2 10 D W L W L
7 Plopeni 8 3 1 4 8:13 -5 10 L L W D L
8 Pucioasa 8 2 3 3 9:8 +1 9 D L W D W
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 -5 9 L D D D W
10 Râmnicu Sărat 8 2 2 4 9:19 -10 8 W L L L W
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 -6 6 L D D L L
12 Păuleşti 8 0 2 6 4:15 -11 2 D L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 3 1 0 15:3 +12 10
2 Tunari 3 3 0 0 8:0 +8 9
3 Blejoi 5 3 0 2 12:7 +5 9
4 Progresul Draganesti 4 2 2 0 9:6 +3 8
5 Berca 4 2 1 1 12:9 +3 7
6 Pucioasa 5 2 1 2 7:5 +2 7
7 Plopeni 4 2 1 1 3:3 0 7
8 Urban Titu 3 1 2 0 4:1 +3 5
9 Voința Crevedia 5 1 1 3 6:8 -2 4
10 Râmnicu Sărat 5 1 1 3 7:16 -9 4
11 Viitorul Corbeanca 3 0 2 1 1:3 -2 2
12 Păuleşti 3 0 0 3 2:8 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Flacăra Moreni 4 4 0 0 12:4 +8 12
2 Tunari 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 Voința Crevedia 3 2 0 1 12:8 +4 6
4 Berca 4 2 0 2 8:9 -1 6
5 Blejoi 3 1 2 0 5:2 +3 5
6 Râmnicu Sărat 3 1 1 1 2:3 -1 4
7 Progresul Draganesti 4 1 1 2 4:8 -4 4
8 Viitorul Corbeanca 5 1 1 3 3:7 -4 4
9 Urban Titu 5 1 1 3 6:14 -8 4
10 Plopeni 4 1 0 3 5:10 -5 3
11 Pucioasa 3 0 2 1 2:3 -1 2
12 Păuleşti 5 0 2 3 2:7 -5 2