Logo drużyny Juventus U20

Juventus U20

Flaga: Włochy Włochy • Campionato Primavera - 1
L D L W W Ostatnia forma

Następny mecz

Campionato Primavera - 1 •

Logo drużyny Juventus U20 Juventus U20
VS
Juventus Training Center Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 8 meczów

D D L L D L W W
Zwycięstwa 2 25%
Remisy 3 38%
Porażki 3 38%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 1.25
Gole stracone/mecz 1.63
Wskaźnik zwycięstw 25%
Wskaźnik GG 75%
Wskaźnik czystego konta 13%

Ostatnich 8 meczów

Gole strzelone/mecz 1.75
Gole stracone/mecz 2.25
Wskaźnik zwycięstw 25%
Wskaźnik GG 100%
Wskaźnik czystego konta 0%

Ostatnie 4 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 0.75
Gole stracone/mecz 1
Wskaźnik zwycięstw 25%
Wskaźnik GG 50%
Wskaźnik czystego konta 25%

Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 88%
Powyżej 1.5 gola 88%
Powyżej 2.5 gola 63%
Powyżej 3.5 gola 38%
Obie strzelą 75%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 100%
Powyżej 3.5 gola 75%
Obie strzelą 100%
Powyżej 0.5 gola 75%
Powyżej 1.5 gola 75%
Powyżej 2.5 gola 25%
Powyżej 3.5 gola 0%
Obie strzelą 50%

Tabela ligowa

Campionato Primavera - 1

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
16 Torino U20 6 1 2 3 -2 5
17 Monza U20 6 1 2 3 -2 5
18 Fiorentina U20 6 0 4 2 -2 4
19 Albinoleffe U20 6 1 1 4 -9 4
20 Juventus U20 6 0 3 3 -5 3

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Juventus Training Center

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
25%
Gole strzelone/mecz
1.75
Gole stracone/mecz
2.25
Wskaźnik GG
100%
Wskaźnik czystego konta
0%

Wyjazd

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
25%
Gole strzelone/mecz
0.75
Gole stracone/mecz
1
Wskaźnik GG
50%
Wskaźnik czystego konta
25%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 1.25 1.63
Posiadanie piłki
Gole 1.75 2.25
Gole 0.75 1

W tych rozgrywkach nie rejestrujemy rzutów rożnych, kartek, spalonych ani fauli - tylko gole.

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 1.3 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 75% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 1.6 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 13% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Dość równo u siebie i na wyjeździe: 25% zwycięstw u siebie i 25% na wyjeździe.