Juventus U20 logosu

Juventus U20

İtalya bayrağı İtalya • Campionato Primavera - 1
L D L W W Son form

Sıradaki Maç

Campionato Primavera - 1 •

Juventus U20 logosu Juventus U20
VS
Juventus Training Center Maç Önizlemesi

Takım Formu

Son 8 maç

D D L L D L W W
Galibiyet 2 25%
Beraberlik 3 38%
Mağlubiyet 3 38%

Önemli Rakamlar

Maç başı atılan gol 1.25
Maç başı yenen gol 1.63
Galibiyet oranı 25%
KG VAR oranı 75%
Gol yememe oranı 13%

Son 8 maç

Maç başı atılan gol 1.75
Maç başı yenen gol 2.25
Galibiyet oranı 25%
KG VAR oranı 100%
Gol yememe oranı 0%

Son 4 iç saha maçı

Maç başı atılan gol 0.75
Maç başı yenen gol 1
Galibiyet oranı 25%
KG VAR oranı 50%
Gol yememe oranı 25%

Son 4 deplasman maçı

Gol Eğilimleri

0.5 üst gol 88%
1.5 üst gol 88%
2.5 üst gol 63%
3.5 üst gol 38%
KG VAR 75%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 100%
3.5 üst gol 75%
KG VAR 100%
0.5 üst gol 75%
1.5 üst gol 75%
2.5 üst gol 25%
3.5 üst gol 0%
KG VAR 50%

Puan Durumu

Campionato Primavera - 1

Tüm tabloyu gör
# Takım O G B M A Pu
16 Torino U20 6 1 2 3 -2 5
17 Monza U20 6 1 2 3 -2 5
18 Fiorentina U20 6 0 4 2 -2 4
19 Albinoleffe U20 6 1 1 4 -9 4
20 Juventus U20 6 0 3 3 -5 3

Son Maçlar

Yaklaşan Maçlar

İç Saha ve Deplasman Performansı

İç Saha Juventus Training Center

Oynanan maç
4
Galibiyet oranı
25%
Maç başı atılan gol
1.75
Maç başı yenen gol
2.25
KG VAR oranı
100%
Gol yememe oranı
0%

Deplasman

Oynanan maç
4
Galibiyet oranı
25%
Maç başı atılan gol
0.75
Maç başı yenen gol
1
KG VAR oranı
50%
Gol yememe oranı
25%

Detaylı Takım İstatistikleri

Maç başına

Lehine Aleyhine
Gol 1.25 1.63
Topa sahip olma
Gol 1.75 2.25
Gol 0.75 1

Bu turnuvada korner, kart, ofsayt ve faul verisi tutulmuyor - yalnızca goller gösteriliyor.

Sıradaki Maç Tahminleri

Ek Analizler

  • Gol eğilimi

    Maç başına ortalama 1.3 gol; karşılıklı gol oranı %75.

  • Savunma karnesi

    Maç başına ortalama 1.6 gol yiyor; gol yemediği maç oranı %13.

  • İç saha avantajı

    İç sahada ve deplasmanda oldukça dengeli: iç sahada %25, deplasmanda %25 galibiyet.