Bayern Hof vs Ingolstadt II: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Bayern Hof
forma u siebie
W L W D L
Oberliga - Bayern Nord
Städtisches Stadion Grüne Au
Logo drużyny Ingolstadt II
forma na wyjeździe
W L D W L

Analiza meczu AI

Bayern Hof
Ingolstadt II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.60
2.30
2.90
1.80
1.30
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.50
5.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
4.65
5.00
4.30
2.75
2.90
2.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D D L W
W L W D L
D D W D W
vs
D D L W L
W L L D L
W L D W L
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O O O O O
U O O O O
vs
O U U O U
O O U O U
O O U O U
Forma GG
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.40 4.20 4.60 Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bayern Hof +1.70
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +2.00
Bayern Hof +1.50
Bayern Hof +1.20
Bayern Hof +1.80
Bayern Hof +1.90
Bayern Hof +1.60
Bayern Hof +2.20
Śr. goli strzelonych/mecz
2.60 2.20 3.00 Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.80
Bayern Hof +1.80
Bayern Hof +1.80
Śr. goli straconych/mecz
1.80 2.00 1.60 Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Ingolstadt II
Po równo
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Bayern Hof
Lepiej: Ingolstadt II
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Bayern Hof
Ingolstadt II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.6 2.2 3 1.2 1.2 1.2
Gole stracone/mecz 1.8 2 1.6 1.5 1.8 1.2
Gole łącznie/mecz 4.4 4.2 4.6 2.7 3 2.4
Wskaźnik GG 90% 100% 80% 40% 40% 40%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 30% 20% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Bayern Hof
Ingolstadt II

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Bayern Hof (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.