Bayern Hof vs Ingolstadt II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Bayern Hof
formă acasă
W L W D L
Oberliga - Bayern Nord
Städtisches Stadion Grüne Au
Sigla Ingolstadt II
formă în deplasare
W L D W L

Analiza AI a meciului

Bayern Hof
Ingolstadt II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.60
2.30
2.90
1.80
1.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
4.50
5.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
4.65
5.00
4.30
2.75
2.90
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D L W
W L W D L
D D W D W
vs
D D L W L
W L L D L
W L D W L
Formă Peste 2.5
O O O O O
O O O O O
U O O O O
vs
O U U O U
O O U O U
O O U O U
Formă GG
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.40 4.20 4.60 Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Bayern Hof +1.70
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +2.00
Bayern Hof +1.50
Bayern Hof +1.20
Bayern Hof +1.80
Bayern Hof +1.90
Bayern Hof +1.60
Bayern Hof +2.20
Media goluri marcate/meci
2.60 2.20 3.00 Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.40
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.00
Bayern Hof +1.80
Bayern Hof +1.80
Bayern Hof +1.80
Media goluri primite/meci
1.80 2.00 1.60 Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Ingolstadt II
Egalitate
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Bayern Hof
Mai bine: Ingolstadt II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Bayern Hof
Ingolstadt II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.6 2.2 3 1.2 1.2 1.2
Goluri primite/meci 1.8 2 1.6 1.5 1.8 1.2
Goluri totale/meci 4.4 4.2 4.6 2.7 3 2.4
Rată GG 90% 100% 80% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 30% 20% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Bayern Hof
Ingolstadt II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bayern Hof (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.