Ingolstadt II vs Gebenbach: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Ingolstadt II
forma u siebie
W L L D L
Oberliga - Bayern Nord
BZA Süd-Ost
Logo drużyny Gebenbach
forma na wyjeździe
W W D W L

Analiza meczu AI

Ingolstadt II
Gebenbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gebenbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.80
1.30
2.30
2.80
2.30
3.30
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
3.00
3.00
3.00
4.00
2.00
Współczynnik GG
2.75
2.90
2.60
3.60
3.60
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gebenbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D L W L
W L L D L
W L D W L
vs
L W D L L
W W L D L
W W D W L
Forma Powyżej 2.5
O U U O U
O O U O U
O O U O U
vs
O O U U O
O O O U O
U O U O U
Forma GG
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
vs
N Y Y N Y
Y N N Y Y
N Y Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.00 3.60 2.40 Gebenbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gebenbach +0.30
Gebenbach +0.90
Ingolstadt II +0.30
Po równo
Gebenbach +0.60
Ingolstadt II +0.60
Gebenbach +0.60
Gebenbach +1.20
Po równo
Śr. goli strzelonych/mecz
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 1.60 1.60 Gebenbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Gebenbach +0.40
Śr. goli straconych/mecz
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 2.00 0.80 Gebenbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Gebenbach
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Gebenbach
Lepiej: Gebenbach
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Gebenbach
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Ingolstadt II
Lepiej: Gebenbach
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Ingolstadt II
Gebenbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gebenbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.2 1.2 1.2 1.6 1.6 1.6
Gole stracone/mecz 1.5 1.8 1.2 1.4 2 0.8
Gole łącznie/mecz 2.7 3 2.4 3 3.6 2.4
Wskaźnik GG 40% 40% 40% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 30% 20% 40% 20% 20% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Ingolstadt II
Gebenbach

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Ingolstadt II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gebenbach (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.