Gundelfingen vs Hankofen-Hailing: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Gundelfingen
forma u siebie
L D W L W
Oberliga - Bayern Süd
Schwabenstadion
Logo drużyny Hankofen-Hailing
forma na wyjeździe
D W D L W

Analiza meczu AI

Gundelfingen
Hankofen-Hailing

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.60
2.30
0.90
2.95
3.30
2.60
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
3.00
3.00
3.50
3.00
4.00
Współczynnik GG
3.45
2.90
4.00
3.60
3.60
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D L L W
L D W L W
D D L D L
vs
D L L W W
W W D L W
D W D L W
Forma Powyżej 2.5
O O U O O
O U O U O
U U O O O
vs
U O O O O
O U U O O
U O O O O
Forma GG
Y Y N Y N
N Y Y N N
Y N Y Y Y
vs
Y Y Y Y N
N N Y Y Y
Y N Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.10 3.20 3.00 Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 2.60 3.60 Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Gundelfingen +0.50
Hankofen-Hailing +0.50
Gundelfingen +0.10
Gundelfingen +0.60
Hankofen-Hailing +0.40
Hankofen-Hailing +0.10
Gundelfingen +0.40
Hankofen-Hailing +0.60
Śr. goli strzelonych/mecz
1.40 1.60 1.20 Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.00 1.60 2.40 Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hankofen-Hailing +0.60
Hankofen-Hailing +0.20
Hankofen-Hailing +1.00
Hankofen-Hailing +0.40
Po równo
Hankofen-Hailing +0.80
Hankofen-Hailing +0.80
Hankofen-Hailing +0.40
Hankofen-Hailing +1.20
Śr. goli straconych/mecz
1.70 1.60 1.80 Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.10 1.00 1.20 Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Lepiej: Hankofen-Hailing
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Gundelfingen
Hankofen-Hailing

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.4 1.6 1.2 2 1.6 2.4
Gole stracone/mecz 1.7 1.6 1.8 1.1 1 1.2
Gole łącznie/mecz 3.1 3.2 3 3.1 2.6 3.6
Wskaźnik GG 60% 40% 80% 60% 60% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 20% 20% 40% 40% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Süd - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Gundelfingen
Hankofen-Hailing

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Gundelfingen (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hankofen-Hailing (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Süd

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.