Vulturii Fărcăşeşti vs Jiul Petroşani: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Vulturii Fărcăşeşti
forma u siebie
D W D W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Comunal
Logo drużyny Jiul Petroşani
forma na wyjeździe
L L W D L

Analiza meczu AI

Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jiul Petroşani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.30
3.60
1.00
2.80
4.30
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
4.50
4.00
5.00
3.00
3.00
3.00
Współczynnik GG
3.80
3.30
4.30
3.25
2.90
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jiul Petroşani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L W L W
D W D W W
W L L L L
vs
W W W D L
W W D W W
L L W D L
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
U O O O O
O O O O O
vs
U U O U O
O O U U O
O O U U O
Forma GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
vs
N N N Y Y
Y N Y N N
Y N N Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.00 2.80 5.20 Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.40 3.60 3.20 Jiul Petroşani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Vulturii Fărcăşeşti +0.60
Vulturii Fărcăşeşti +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Jiul Petroşani +0.60
Jiul Petroşani +0.80
Jiul Petroşani +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +1.80
Vulturii Fărcăşeşti +1.60
Vulturii Fărcăşeşti +2.00
Śr. goli strzelonych/mecz
1.90 2.00 1.80 Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.00 3.00 1.00 Jiul Petroşani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jiul Petroşani +0.10
Jiul Petroşani +1.10
Vulturii Fărcăşeşti +0.90
Po równo
Jiul Petroşani +1.00
Vulturii Fărcăşeşti +1.00
Jiul Petroşani +0.20
Jiul Petroşani +1.20
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Śr. goli straconych/mecz
2.10 0.80 3.40 Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 0.60 2.20 Jiul Petroşani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Jiul Petroşani
Lepiej: Jiul Petroşani
Lepiej: Vulturii Fărcăşeşti
Lepiej: Vulturii Fărcăşeşti
Lepiej: Jiul Petroşani
Lepiej: Vulturii Fărcăşeşti
Lepiej: Jiul Petroşani
Lepiej: Jiul Petroşani
Lepiej: Jiul Petroşani
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jiul Petroşani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.9 2 1.8 2 3 1
Gole stracone/mecz 2.1 0.8 3.4 1.4 0.6 2.2
Gole łącznie/mecz 4 2.8 5.2 3.4 3.6 3.2
Wskaźnik GG 70% 60% 80% 50% 40% 60%
Wskaźnik czystego konta 20% 40% 0% 40% 60% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Liga III - Serie 6 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Vulturii Fărcăşeşti (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Jiul Petroşani (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Liga III - Serie 6 · Group 6

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0