Vulturii Fărcăşeşti vs Jiul Petroşani H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Vulturii Fărcăşeşti logosu
iç saha formu
D W D W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Comunal
Jiul Petroşani logosu
deplasman formu
L L W D L

AI Maç Analizi

Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Jiul Petroşani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.30
3.60
1.00
2.80
4.30
1.30
2.5 Üst katsayısı
4.50
4.00
5.00
3.00
3.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.80
3.30
4.30
3.25
2.90
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Jiul Petroşani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L W L W
D W D W W
W L L L L
vs
W W W D L
W W D W W
L L W D L
2.5 Üst Formu
O O O O O
U O O O O
O O O O O
vs
U U O U O
O O U U O
O O U U O
KG VAR Formu
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
vs
N N N Y Y
Y N Y N N
Y N N Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.00 2.80 5.20 Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.40 3.60 3.20 Jiul Petroşani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Vulturii Fărcăşeşti +0.60
Vulturii Fărcăşeşti +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Jiul Petroşani +0.60
Jiul Petroşani +0.80
Jiul Petroşani +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +1.80
Vulturii Fărcăşeşti +1.60
Vulturii Fărcăşeşti +2.00
Maç başı ort. atılan gol
1.90 2.00 1.80 Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.00 3.00 1.00 Jiul Petroşani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Jiul Petroşani +0.10
Jiul Petroşani +1.10
Vulturii Fărcăşeşti +0.90
Eşit
Jiul Petroşani +1.00
Vulturii Fărcăşeşti +1.00
Jiul Petroşani +0.20
Jiul Petroşani +1.20
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Maç başı ort. yenen gol
2.10 0.80 3.40 Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 0.60 2.20 Jiul Petroşani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Jiul Petroşani daha iyi
Jiul Petroşani daha iyi
Vulturii Fărcăşeşti daha iyi
Vulturii Fărcăşeşti daha iyi
Jiul Petroşani daha iyi
Vulturii Fărcăşeşti daha iyi
Jiul Petroşani daha iyi
Jiul Petroşani daha iyi
Jiul Petroşani daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Jiul Petroşani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.9 2 1.8 2 3 1
Maç başı yenen gol 2.1 0.8 3.4 1.4 0.6 2.2
Maç başı toplam gol 4 2.8 5.2 3.4 3.6 3.2
KG VAR oranı 70% 60% 80% 50% 40% 60%
Gol yememe oranı 20% 40% 0% 40% 60% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 6 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Vulturii Fărcăşeşti (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Jiul Petroşani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 6 · Group 6

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0