Vulturii Fărcăşeşti vs Jiul Petroşani: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Vulturii Fărcăşeşti
formă acasă
D W D W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Comunal
Sigla Jiul Petroşani
formă în deplasare
L L W D L

Analiza AI a meciului

Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Jiul Petroşani (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.30
3.60
1.00
2.80
4.30
1.30
Coeficient Peste 2.5
4.50
4.00
5.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.80
3.30
4.30
3.25
2.90
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Jiul Petroşani (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W L W
D W D W W
W L L L L
vs
W W W D L
W W D W W
L L W D L
Formă Peste 2.5
O O O O O
U O O O O
O O O O O
vs
U U O U O
O O U U O
O O U U O
Formă GG
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
vs
N N N Y Y
Y N Y N N
Y N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
4.00 2.80 5.20 Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
3.40 3.60 3.20 Jiul Petroşani (General) (Acasă) (Deplasare)
Vulturii Fărcăşeşti +0.60
Vulturii Fărcăşeşti +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Jiul Petroşani +0.60
Jiul Petroşani +0.80
Jiul Petroşani +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +1.80
Vulturii Fărcăşeşti +1.60
Vulturii Fărcăşeşti +2.00
Media goluri marcate/meci
1.90 2.00 1.80 Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 3.00 1.00 Jiul Petroşani (General) (Acasă) (Deplasare)
Jiul Petroşani +0.10
Jiul Petroşani +1.10
Vulturii Fărcăşeşti +0.90
Egalitate
Jiul Petroşani +1.00
Vulturii Fărcăşeşti +1.00
Jiul Petroşani +0.20
Jiul Petroşani +1.20
Vulturii Fărcăşeşti +0.80
Media goluri primite/meci
2.10 0.80 3.40 Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 0.60 2.20 Jiul Petroşani (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Jiul Petroşani
Mai bine: Jiul Petroşani
Mai bine: Vulturii Fărcăşeşti
Mai bine: Vulturii Fărcăşeşti
Mai bine: Jiul Petroşani
Mai bine: Vulturii Fărcăşeşti
Mai bine: Jiul Petroşani
Mai bine: Jiul Petroşani
Mai bine: Jiul Petroşani
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Jiul Petroşani (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.9 2 1.8 2 3 1
Goluri primite/meci 2.1 0.8 3.4 1.4 0.6 2.2
Goluri totale/meci 4 2.8 5.2 3.4 3.6 3.2
Rată GG 70% 60% 80% 50% 40% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 40% 60% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 6 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Vulturii Fărcăşeşti
Jiul Petroşani

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Jiul Petroşani (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 6 · Group 6

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0