Racing Montevideo vs Wanderers: statystyki H2H, forma, tabela, składy i wynik na żywo

Logo drużyny Racing Montevideo
forma u siebie
W W W W L
Primera División - Apertura
Parque Osvaldo Roberto
Logo drużyny Wanderers
forma na wyjeździe
W L L D W

Analiza meczu AI

Racing Montevideo
Wanderers

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.30
4.00
0.60
2.45
2.60
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
1.00
1.00
1.00
2.00
3.00
1.00
Współczynnik GG
1.90
2.20
1.60
3.60
4.30
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W D L L L
W W W W L
D L D L L
vs
D D W W L
D W D W L
W L L D W
Forma Powyżej 2.5
O U O U U
U U U O U
U U U O U
vs
U U O U O
U O U O O
U O U U U
Forma GG
Y N Y N N
N N N Y N
N N N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
N Y N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
1.60 2.00 1.20 Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.70 2.80 2.60 Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wanderers +1.10
Wanderers +1.20
Wanderers +1.00
Wanderers +0.70
Wanderers +0.80
Wanderers +0.60
Wanderers +1.50
Wanderers +1.60
Wanderers +1.40
Śr. goli strzelonych/mecz
0.80 1.40 0.20 Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 1.60 1.00 Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wanderers +0.50
Wanderers +0.80
Wanderers +0.20
Racing Montevideo +0.10
Wanderers +0.20
Racing Montevideo +0.40
Wanderers +1.10
Wanderers +1.40
Wanderers +0.80
Śr. goli straconych/mecz
0.80 0.60 1.00 Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.40 1.20 1.60 Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Lepiej: Racing Montevideo
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Racing Montevideo
Wanderers

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 0.8 1.4 0.2 1.3 1.6 1
Gole stracone/mecz 0.8 0.6 1 1.4 1.2 1.6
Gole łącznie/mecz 1.6 2 1.2 2.7 2.8 2.6
Wskaźnik GG 20% 20% 20% 60% 80% 40%
Wskaźnik czystego konta 50% 60% 40% 30% 20% 40%
Śr. rzutów rożnych/mecz
Żółte kartki/mecz
Czerwone kartki/mecz
Spalone/mecz
Faule/mecz
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Dodatkowe analizy

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Primera División - Apertura - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Statystyki gry

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Racing Montevideo
Wanderers

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Rzuty rożne

Łącznie
Strzelone
Stracone

Spalone

Łącznie
Strzelone
Stracone

Żółte kartki

Łącznie
Strzelone
Stracone

Czerwone kartki

Łącznie
Strzelone
Stracone

Faule

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Racing Montevideo
Wanderers

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Racing Montevideo (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Wanderers (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Primera División - Apertura · Primera: Clausura

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Atletico Torque 10 7 1 2 20:10 +10 22 W L D L W
2 Liverpool Montevideo 10 6 3 1 18:8 +10 21 L D W W D
3 Penarol 10 6 3 1 16:7 +9 20 W W D W D
4 Club Nacional 10 6 2 2 14:9 +5 20 D W W W W
5 Deportivo Maldonado 10 5 3 2 14:6 +8 18 L W W W D
6 Juventud 10 4 5 1 12:6 +6 17 D W D D W
7 Cerro 10 5 2 3 12:13 -1 17 W L D L W
8 Wanderers 10 4 3 3 13:14 -1 15 D D W W L
9 Progreso 10 4 1 5 10:13 -3 13 L W W L D
10 Boston River 10 3 3 4 13:13 0 12 L L L D W
11 Racing Montevideo 10 3 3 4 9:10 -1 12 W D L L L
12 Defensor Sporting 10 2 2 6 11:19 -8 8 W L W L L
13 Danubio 10 1 4 5 4:11 -7 7 D D L W L
14 Albion FC 10 2 0 8 10:18 -8 6 L L L W W
15 Cerro Largo 10 0 5 5 6:13 -7 5 D L L L L
16 Central Espanol 10 1 2 7 5:17 -12 5 D L L L L
  • Promotion - Liga AUF Uruguaya (Play Offs)
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Liverpool Montevideo 5 4 1 0 9:2 +7 13
2 Atletico Torque 6 4 1 1 12:6 +6 13
3 Deportivo Maldonado 6 3 3 0 10:3 +7 12
4 Club Nacional 5 3 1 1 9:6 +3 10
5 Penarol 5 3 1 1 8:5 +3 10
6 Racing Montevideo 4 3 0 1 6:3 +3 9
7 Juventud 5 2 2 1 5:2 +3 8
8 Wanderers 5 2 2 1 8:6 +2 8
9 Cerro 4 2 0 2 4:5 -1 6
10 Progreso 4 2 0 2 4:6 -2 6
11 Defensor Sporting 6 2 0 4 5:11 -6 6
12 Danubio 5 1 2 2 3:7 -4 5
13 Cerro Largo 6 0 4 2 3:6 -3 4
14 Central Espanol 6 1 1 4 4:9 -5 4
15 Boston River 4 0 3 1 2:3 -1 3
16 Albion FC 4 1 0 3 6:9 -3 3
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Penarol 5 3 2 0 8:2 +6 11
2 Cerro 6 3 2 1 8:8 0 11
3 Club Nacional 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Atletico Torque 4 3 0 1 8:4 +4 9
5 Juventud 5 2 3 0 7:4 +3 9
6 Boston River 6 3 0 3 11:10 +1 9
7 Liverpool Montevideo 5 2 2 1 9:6 +3 8
8 Progreso 6 2 1 3 6:7 -1 7
9 Wanderers 5 2 1 2 5:8 -3 7
10 Deportivo Maldonado 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Racing Montevideo 6 0 3 3 3:7 -4 3
12 Albion FC 6 1 0 5 4:9 -5 3
13 Defensor Sporting 4 0 2 2 6:8 -2 2
14 Danubio 5 0 2 3 1:4 -3 2
15 Cerro Largo 4 0 1 3 3:7 -4 1
16 Central Espanol 4 0 1 3 1:8 -7 1

Składy

Pokazujemy przewidywany skład - oficjalne składy są publikowane około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Racing Montevideo

Trener: C. Chambian

39 Á. Vázquez
37 Y. Oyarzo
17 R. Ferreira
9 E. da Silva
10 E. da Silva
4 G. Cotugno
3 R. Brazionis
5 Juan Bosca
13 Abdulkadir Ceri
34 A. De la Cuesta Airoldi
12 F. Varese

Rezerwowi

  • 20E. BentancorD
  • 30R. GadeaF
  • 29F. GonzálezD
  • 33Juan Guarino
  • 8L. LopreteM
  • 1F. MachadoG
  • 81ivan manzurF
  • 23N. SosaF
  • 11F. SuárezM
  • 27Matias UnyicioD

Wanderers

Trener: M. Corujo

16 J. Alberti
33 A. Buffa
24 J. Zeballos
5 N. Queiroz
30 F. Labandeira
17 M. García
31 N. Furtado
13 F. Formiliano
10 L. Cosentino
2 N. Cabral
21 S. Benitez