Racing Montevideo vs Wanderers H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Racing Montevideo
thuisvorm
W W W W L
Primera División - Apertura
Parque Osvaldo Roberto
Logo van Wanderers
uitvorm
W L L D W

AI-wedstrijdinzichten

Racing Montevideo
Wanderers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
4.00
0.60
2.45
2.60
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
1.00
1.00
2.00
3.00
1.00
BTS-coëfficiënt
1.90
2.20
1.60
3.60
4.30
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D L L L
W W W W L
D L D L L
vs
D D W W L
D W D W L
W L L D W
Over 2.5-vorm
O U O U U
U U U O U
U U U O U
vs
U U O U O
U O U O O
U O U U U
BTS-vorm
Y N Y N N
N N N Y N
N N N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
N Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.60 2.00 1.20 Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.80 2.60 Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wanderers +1.10
Wanderers +1.20
Wanderers +1.00
Wanderers +0.70
Wanderers +0.80
Wanderers +0.60
Wanderers +1.50
Wanderers +1.60
Wanderers +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.80 1.40 0.20 Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.60 1.00 Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wanderers +0.50
Wanderers +0.80
Wanderers +0.20
Racing Montevideo +0.10
Wanderers +0.20
Racing Montevideo +0.40
Wanderers +1.10
Wanderers +1.40
Wanderers +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.80 0.60 1.00 Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.20 1.60 Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Racing Montevideo beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Racing Montevideo
Wanderers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.8 1.4 0.2 1.3 1.6 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.8 0.6 1 1.4 1.2 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.6 2 1.2 2.7 2.8 2.6
BTS-percentage 20% 20% 20% 60% 80% 40%
Clean sheet-percentage 50% 60% 40% 30% 20% 40%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Primera División - Apertura-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Racing Montevideo
Wanderers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Racing Montevideo
Wanderers

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Racing Montevideo (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Wanderers (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Primera División - Apertura · Primera: Clausura

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Atletico Torque 10 7 1 2 20:10 +10 22 W L D L W
2 Liverpool Montevideo 10 6 3 1 18:8 +10 21 L D W W D
3 Penarol 10 6 3 1 16:7 +9 20 W W D W D
4 Club Nacional 10 6 2 2 14:9 +5 20 D W W W W
5 Deportivo Maldonado 10 5 3 2 14:6 +8 18 L W W W D
6 Juventud 10 4 5 1 12:6 +6 17 D W D D W
7 Cerro 10 5 2 3 12:13 -1 17 W L D L W
8 Wanderers 10 4 3 3 13:14 -1 15 D D W W L
9 Progreso 10 4 1 5 10:13 -3 13 L W W L D
10 Boston River 10 3 3 4 13:13 0 12 L L L D W
11 Racing Montevideo 10 3 3 4 9:10 -1 12 W D L L L
12 Defensor Sporting 10 2 2 6 11:19 -8 8 W L W L L
13 Danubio 10 1 4 5 4:11 -7 7 D D L W L
14 Albion FC 10 2 0 8 10:18 -8 6 L L L W W
15 Cerro Largo 10 0 5 5 6:13 -7 5 D L L L L
16 Central Espanol 10 1 2 7 5:17 -12 5 D L L L L
  • Promotion - Liga AUF Uruguaya (Play Offs)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Liverpool Montevideo 5 4 1 0 9:2 +7 13
2 Atletico Torque 6 4 1 1 12:6 +6 13
3 Deportivo Maldonado 6 3 3 0 10:3 +7 12
4 Club Nacional 5 3 1 1 9:6 +3 10
5 Penarol 5 3 1 1 8:5 +3 10
6 Racing Montevideo 4 3 0 1 6:3 +3 9
7 Juventud 5 2 2 1 5:2 +3 8
8 Wanderers 5 2 2 1 8:6 +2 8
9 Cerro 4 2 0 2 4:5 -1 6
10 Progreso 4 2 0 2 4:6 -2 6
11 Defensor Sporting 6 2 0 4 5:11 -6 6
12 Danubio 5 1 2 2 3:7 -4 5
13 Cerro Largo 6 0 4 2 3:6 -3 4
14 Central Espanol 6 1 1 4 4:9 -5 4
15 Boston River 4 0 3 1 2:3 -1 3
16 Albion FC 4 1 0 3 6:9 -3 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Penarol 5 3 2 0 8:2 +6 11
2 Cerro 6 3 2 1 8:8 0 11
3 Club Nacional 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Atletico Torque 4 3 0 1 8:4 +4 9
5 Juventud 5 2 3 0 7:4 +3 9
6 Boston River 6 3 0 3 11:10 +1 9
7 Liverpool Montevideo 5 2 2 1 9:6 +3 8
8 Progreso 6 2 1 3 6:7 -1 7
9 Wanderers 5 2 1 2 5:8 -3 7
10 Deportivo Maldonado 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Racing Montevideo 6 0 3 3 3:7 -4 3
12 Albion FC 6 1 0 5 4:9 -5 3
13 Defensor Sporting 4 0 2 2 6:8 -2 2
14 Danubio 5 0 2 3 1:4 -3 2
15 Cerro Largo 4 0 1 3 3:7 -4 1
16 Central Espanol 4 0 1 3 1:8 -7 1

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Racing Montevideo

Trainer: C. Chambian

39 Á. Vázquez
37 Y. Oyarzo
17 R. Ferreira
9 E. da Silva
10 E. da Silva
4 G. Cotugno
3 R. Brazionis
5 Juan Bosca
13 Abdulkadir Ceri
34 A. De la Cuesta Airoldi
12 F. Varese

Wisselspelers

  • 20E. BentancorD
  • 30R. GadeaF
  • 29F. GonzálezD
  • 33Juan Guarino
  • 8L. LopreteM
  • 1F. MachadoG
  • 81ivan manzurF
  • 23N. SosaF
  • 11F. SuárezM
  • 27Matias UnyicioD

Wanderers

Trainer: M. Corujo

16 J. Alberti
33 A. Buffa
24 J. Zeballos
5 N. Queiroz
30 F. Labandeira
17 M. García
31 N. Furtado
13 F. Formiliano
10 L. Cosentino
2 N. Cabral
21 S. Benitez