Racing Montevideo vs Wanderers H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Racing Montevideo logosu
iç saha formu
W W W W L
Primera División - Apertura
Parque Osvaldo Roberto
Wanderers logosu
deplasman formu
W L L D W

AI Maç Analizi

Racing Montevideo
Wanderers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.30
4.00
0.60
2.45
2.60
2.30
2.5 Üst katsayısı
1.00
1.00
1.00
2.00
3.00
1.00
KG VAR katsayısı
1.90
2.20
1.60
3.60
4.30
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W D L L L
W W W W L
D L D L L
vs
D D W W L
D W D W L
W L L D W
2.5 Üst Formu
O U O U U
U U U O U
U U U O U
vs
U U O U O
U O U O O
U O U U U
KG VAR Formu
Y N Y N N
N N N Y N
N N N Y N
vs
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
N Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
1.60 2.00 1.20 Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.70 2.80 2.60 Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wanderers +1.10
Wanderers +1.20
Wanderers +1.00
Wanderers +0.70
Wanderers +0.80
Wanderers +0.60
Wanderers +1.50
Wanderers +1.60
Wanderers +1.40
Maç başı ort. atılan gol
0.80 1.40 0.20 Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.60 1.00 Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wanderers +0.50
Wanderers +0.80
Wanderers +0.20
Racing Montevideo +0.10
Wanderers +0.20
Racing Montevideo +0.40
Wanderers +1.10
Wanderers +1.40
Wanderers +0.80
Maç başı ort. yenen gol
0.80 0.60 1.00 Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.40 1.20 1.60 Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Racing Montevideo daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Racing Montevideo
Wanderers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.8 1.4 0.2 1.3 1.6 1
Maç başı yenen gol 0.8 0.6 1 1.4 1.2 1.6
Maç başı toplam gol 1.6 2 1.2 2.7 2.8 2.6
KG VAR oranı 20% 20% 20% 60% 80% 40%
Gol yememe oranı 50% 60% 40% 30% 20% 40%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Primera División - Apertura maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Racing Montevideo
Wanderers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Racing Montevideo
Wanderers

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Racing Montevideo (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Wanderers (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Primera División - Apertura · Primera: Clausura

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Atletico Torque 10 7 1 2 20:10 +10 22 W L D L W
2 Liverpool Montevideo 10 6 3 1 18:8 +10 21 L D W W D
3 Penarol 10 6 3 1 16:7 +9 20 W W D W D
4 Club Nacional 10 6 2 2 14:9 +5 20 D W W W W
5 Deportivo Maldonado 10 5 3 2 14:6 +8 18 L W W W D
6 Juventud 10 4 5 1 12:6 +6 17 D W D D W
7 Cerro 10 5 2 3 12:13 -1 17 W L D L W
8 Wanderers 10 4 3 3 13:14 -1 15 D D W W L
9 Progreso 10 4 1 5 10:13 -3 13 L W W L D
10 Boston River 10 3 3 4 13:13 0 12 L L L D W
11 Racing Montevideo 10 3 3 4 9:10 -1 12 W D L L L
12 Defensor Sporting 10 2 2 6 11:19 -8 8 W L W L L
13 Danubio 10 1 4 5 4:11 -7 7 D D L W L
14 Albion FC 10 2 0 8 10:18 -8 6 L L L W W
15 Cerro Largo 10 0 5 5 6:13 -7 5 D L L L L
16 Central Espanol 10 1 2 7 5:17 -12 5 D L L L L
  • Promotion - Liga AUF Uruguaya (Play Offs)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Liverpool Montevideo 5 4 1 0 9:2 +7 13
2 Atletico Torque 6 4 1 1 12:6 +6 13
3 Deportivo Maldonado 6 3 3 0 10:3 +7 12
4 Club Nacional 5 3 1 1 9:6 +3 10
5 Penarol 5 3 1 1 8:5 +3 10
6 Racing Montevideo 4 3 0 1 6:3 +3 9
7 Juventud 5 2 2 1 5:2 +3 8
8 Wanderers 5 2 2 1 8:6 +2 8
9 Cerro 4 2 0 2 4:5 -1 6
10 Progreso 4 2 0 2 4:6 -2 6
11 Defensor Sporting 6 2 0 4 5:11 -6 6
12 Danubio 5 1 2 2 3:7 -4 5
13 Cerro Largo 6 0 4 2 3:6 -3 4
14 Central Espanol 6 1 1 4 4:9 -5 4
15 Boston River 4 0 3 1 2:3 -1 3
16 Albion FC 4 1 0 3 6:9 -3 3
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Penarol 5 3 2 0 8:2 +6 11
2 Cerro 6 3 2 1 8:8 0 11
3 Club Nacional 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Atletico Torque 4 3 0 1 8:4 +4 9
5 Juventud 5 2 3 0 7:4 +3 9
6 Boston River 6 3 0 3 11:10 +1 9
7 Liverpool Montevideo 5 2 2 1 9:6 +3 8
8 Progreso 6 2 1 3 6:7 -1 7
9 Wanderers 5 2 1 2 5:8 -3 7
10 Deportivo Maldonado 4 2 0 2 4:3 +1 6
11 Racing Montevideo 6 0 3 3 3:7 -4 3
12 Albion FC 6 1 0 5 4:9 -5 3
13 Defensor Sporting 4 0 2 2 6:8 -2 2
14 Danubio 5 0 2 3 1:4 -3 2
15 Cerro Largo 4 0 1 3 3:7 -4 1
16 Central Espanol 4 0 1 3 1:8 -7 1

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

Racing Montevideo

Teknik direktör: C. Chambian

39 Á. Vázquez
37 Y. Oyarzo
17 R. Ferreira
9 E. da Silva
10 E. da Silva
4 G. Cotugno
3 R. Brazionis
5 Juan Bosca
13 Abdulkadir Ceri
34 A. De la Cuesta Airoldi
12 F. Varese

Yedekler

  • 20E. BentancorD
  • 30R. GadeaF
  • 29F. GonzálezD
  • 33Juan Guarino
  • 8L. LopreteM
  • 1F. MachadoG
  • 81ivan manzurF
  • 23N. SosaF
  • 11F. SuárezM
  • 27Matias UnyicioD

Wanderers

Teknik direktör: M. Corujo

16 J. Alberti
33 A. Buffa
24 J. Zeballos
5 N. Queiroz
30 F. Labandeira
17 M. García
31 N. Furtado
13 F. Formiliano
10 L. Cosentino
2 N. Cabral
21 S. Benitez