FC Oţelul II vs Unirea Braniştea: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla FC Oţelul II
formă acasă
L L L W
Liga III - Serie 4
Baza Sportivă Zoltan David
Sigla Unirea Braniştea
formă în deplasare
L W L W

Analiza AI a meciului

FC Oţelul II
Unirea Braniştea

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

FC Oţelul II (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Braniştea (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.81
1.25
0.38
2.50
2.50
2.50
Coeficient Peste 2.5
4.38
3.75
5.00
3.75
3.75
3.75
Coeficient GG
4.13
3.25
5.00
4.13
4.13
4.13
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

FC Oţelul II (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Braniştea (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L W D
L L L W
L L L D
vs
W L L W W
L W L W
L W L W
Formă Peste 2.5
O O O O O
O U O O
O O O O
vs
O O O U O
U O O O
O O O U
Formă GG
Y Y Y Y Y
N N Y Y
Y Y Y Y
vs
Y Y Y N Y
N Y Y Y
Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.75 2.75 4.75 FC Oţelul II (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 4.25 2.75 Unirea Braniştea (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Oţelul II +0.25
Unirea Braniştea +0.50
FC Oţelul II +1.00
Unirea Braniştea +0.75
Unirea Braniştea +1.50
Egalitate
FC Oţelul II +1.25
FC Oţelul II +0.50
FC Oţelul II +2.00
Media goluri marcate/meci
1.00 0.75 1.25 FC Oţelul II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.88 2.25 1.50 Unirea Braniştea (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Braniştea +0.88
Unirea Braniştea +1.25
Unirea Braniştea +0.50
Unirea Braniştea +1.13
Unirea Braniştea +1.50
Unirea Braniştea +0.75
Unirea Braniştea +0.63
Unirea Braniştea +1.00
Unirea Braniştea +0.25
Media goluri primite/meci
2.75 2.00 3.50 FC Oţelul II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.63 2.00 1.25 Unirea Braniştea (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Unirea Braniştea
Mai bine: Unirea Braniştea
Mai bine: Unirea Braniştea
Mai bine: Unirea Braniştea
Egalitate
Mai bine: Unirea Braniştea
Mai bine: Unirea Braniştea
Mai bine: Unirea Braniştea
Mai bine: Unirea Braniştea
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

FC Oţelul II
Unirea Braniştea

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Oţelul II (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Braniştea (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1 0.75 1.25 1.88 2.25 1.5
Goluri primite/meci 2.75 2 3.5 1.63 2 1.25
Goluri totale/meci 3.75 2.75 4.75 3.5 4.25 2.75
Rată GG 75% 50% 100% 75% 75% 75%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 13% 0% 25%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 4 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
FC Oţelul II
Unirea Braniştea

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

FC Oţelul II (General) (Acasă) (Deplasare)
Unirea Braniştea (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 4 · Group 4

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Agricola Borcea 8 7 0 1 27:9 +18 21 W L W W W
2 Înainte Modelu 8 5 1 2 17:11 +6 16 L W W L W
3 Progresul Fundulea 8 5 0 3 18:12 +6 15 L W L W W
4 Agigea 8 4 3 1 13:8 +5 15 W W L D D
5 Axiopolis 8 4 1 3 16:15 +1 13 L L W W L
6 Sporting Lieşti 8 4 0 4 24:18 +6 12 W L W L L
7 Unirea Braniştea 8 4 0 4 15:13 +2 12 W L L W W
8 Recolta Gheorghe Doja 8 4 0 4 14:16 -2 12 W W W L L
9 Dunarea Calarasi 8 3 1 4 7:12 -5 10 W W W D L
10 Gloria Băneasa 8 2 1 5 8:16 -8 7 L W L L W
11 FC Oţelul II 8 1 1 6 8:22 -14 4 L L L W D
12 Portul Constanta 8 1 0 7 11:26 -15 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sporting Lieşti 5 4 0 1 19:8 +11 12
2 Agigea 5 3 1 1 11:7 +4 10
3 Înainte Modelu 5 3 1 1 8:5 +3 10
4 Progresul Fundulea 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 Axiopolis 3 2 0 1 8:4 +4 6
6 Agricola Borcea 3 2 0 1 9:6 +3 6
7 Unirea Braniştea 4 2 0 2 9:8 +1 6
8 Recolta Gheorghe Doja 3 2 0 1 5:6 -1 6
9 Gloria Băneasa 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Dunarea Calarasi 4 1 1 2 3:6 -3 4
11 FC Oţelul II 4 1 0 3 3:8 -5 3
12 Portul Constanta 5 1 0 4 7:14 -7 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Agricola Borcea 5 5 0 0 18:3 +15 15
2 Axiopolis 5 2 1 2 8:11 -3 7
3 Înainte Modelu 3 2 0 1 9:6 +3 6
4 Unirea Braniştea 4 2 0 2 6:5 +1 6
5 Recolta Gheorghe Doja 5 2 0 3 9:10 -1 6
6 Progresul Fundulea 5 2 0 3 8:10 -2 6
7 Dunarea Calarasi 4 2 0 2 4:6 -2 6
8 Agigea 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Gloria Băneasa 4 1 0 3 3:9 -6 3
10 FC Oţelul II 4 0 1 3 5:14 -9 1
11 Sporting Lieşti 3 0 0 3 5:10 -5 0
12 Portul Constanta 3 0 0 3 4:12 -8 0