Furiani-Agliani vs Biesheim H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Furiani-Agliani logosu
iç saha formu
D W W W
National 2 - Group A
Stade d'Erbajolo
Biesheim logosu
deplasman formu
L L W

AI Maç Analizi

Furiani-Agliani
Biesheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Furiani-Agliani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Biesheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.83
4.13
3.25
2.17
2.67
1.67
2.5 Üst katsayısı
2.50
2.50
2.50
1.67
1.67
1.67
KG VAR katsayısı
3.00
2.88
3.25
3.25
5.00
1.50
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Furiani-Agliani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Biesheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W W W W
D W W W
D W
vs
L D L W W
D D W
L L W
2.5 Üst Formu
U O O U O
U O U O
U O
vs
U U U O O
U U O
U U O
KG VAR Formu
Y Y N N Y
N Y N Y
Y N
vs
N Y N Y N
Y Y Y
N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.00 3.00 3.00 Furiani-Agliani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.00 3.67 2.33 Biesheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Biesheim +0.67
Furiani-Agliani +0.67
Eşit
Biesheim +0.67
Furiani-Agliani +0.67
Eşit
Biesheim +0.67
Furiani-Agliani +0.67
Maç başı ort. atılan gol
2.38 2.25 2.50 Furiani-Agliani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.83 2.33 1.33 Biesheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Furiani-Agliani +0.55
Furiani-Agliani +0.05
Furiani-Agliani +1.05
Furiani-Agliani +0.42
Biesheim +0.08
Furiani-Agliani +0.92
Furiani-Agliani +0.67
Furiani-Agliani +0.17
Furiani-Agliani +1.17
Maç başı ort. yenen gol
0.63 0.75 0.50 Furiani-Agliani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.17 1.33 1.00 Biesheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Furiani-Agliani daha iyi
Son 6 maç Son 4 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Furiani-Agliani
Biesheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Furiani-Agliani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Biesheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.38 2.25 2.5 1.83 2.33 1.33
Maç başı yenen gol 0.63 0.75 0.5 1.17 1.33 1
Maç başı toplam gol 3 3 3 3 3.67 2.33
KG VAR oranı 50% 50% 50% 50% 100% 0%
Gol yememe oranı 50% 50% 50% 17% 0% 33%
Son 6 maç Son 4 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group A maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Furiani-Agliani
Biesheim

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Furiani-Agliani (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Biesheim (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 4 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group A · National 2: Group A

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.