Weiden vs Ingolstadt II H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Weiden logosu
iç saha formu
L W L L D
Oberliga - Bayern Nord
Sparda-Bank-Stadion
Ingolstadt II logosu
deplasman formu
W L D W L

AI Maç Analizi

Weiden
Ingolstadt II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Weiden (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
1.95
1.30
2.60
1.80
1.30
2.30
2.5 Üst katsayısı
3.50
3.00
4.00
3.00
3.00
3.00
KG VAR katsayısı
4.30
4.30
4.30
2.75
2.90
2.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Weiden (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L L D D
L W L L D
D W W L D
vs
D D L W L
W L L D L
W L D W L
2.5 Üst Formu
O O O U U
O U O O U
O O O O U
vs
O U U O U
O O U O U
O O U O U
KG VAR Formu
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.80 3.80 3.80 Weiden (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Maç başı ort. atılan gol
1.70 1.20 2.20 Weiden (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Weiden +0.50
Weiden +0.50
Weiden +0.50
Eşit
Eşit
Eşit
Weiden +1.00
Weiden +1.00
Weiden +1.00
Maç başı ort. yenen gol
2.10 2.60 1.60 Weiden (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II daha iyi
Ingolstadt II daha iyi
Ingolstadt II daha iyi
Ingolstadt II daha iyi
Ingolstadt II daha iyi
Ingolstadt II daha iyi
Ingolstadt II daha iyi
Weiden daha iyi
Ingolstadt II daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Weiden
Ingolstadt II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Weiden (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.7 1.2 2.2 1.2 1.2 1.2
Maç başı yenen gol 2.1 2.6 1.6 1.5 1.8 1.2
Maç başı toplam gol 3.8 3.8 3.8 2.7 3 2.4
KG VAR oranı 80% 80% 80% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 20% 20% 20% 30% 20% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Bayern Nord maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Weiden
Ingolstadt II

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Weiden (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Ingolstadt II (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Bayern Nord

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.