Weiden vs Ingolstadt II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Weiden
thuisvorm
L W L L D
Oberliga - Bayern Nord
Sparda-Bank-Stadion
Logo van Ingolstadt II
uitvorm
W L D W L

AI-wedstrijdinzichten

Weiden
Ingolstadt II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.95
1.30
2.60
1.80
1.30
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
2.75
2.90
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L D D
L W L L D
D W W L D
vs
D D L W L
W L L D L
W L D W L
Over 2.5-vorm
O O O U U
O U O O U
O O O O U
vs
O U U O U
O O U O U
O O U O U
BTS-vorm
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 3.80 3.80 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.70 1.20 2.20 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weiden +0.50
Weiden +0.50
Weiden +0.50
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Weiden +1.00
Weiden +1.00
Weiden +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 2.60 1.60 Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Ingolstadt II beter
Weiden beter
Ingolstadt II beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Weiden
Ingolstadt II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.7 1.2 2.2 1.2 1.2 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 2.6 1.6 1.5 1.8 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 3.8 3.8 2.7 3 2.4
BTS-percentage 80% 80% 80% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 20% 20% 20% 30% 20% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Weiden
Ingolstadt II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Weiden (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ingolstadt II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.