Weiden vs Ingolstadt II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Weiden
formă acasă
L W L L D
Oberliga - Bayern Nord
Sparda-Bank-Stadion
Sigla Ingolstadt II
formă în deplasare
W L D W L

Analiza AI a meciului

Weiden
Ingolstadt II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Weiden (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.95
1.30
2.60
1.80
1.30
2.30
Coeficient Peste 2.5
3.50
3.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
4.30
4.30
4.30
2.75
2.90
2.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Weiden (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L D D
L W L L D
D W W L D
vs
D D L W L
W L L D L
W L D W L
Formă Peste 2.5
O O O U U
O U O O U
O O O O U
vs
O U U O U
O O U O U
O O U O U
Formă GG
N Y Y Y Y
Y N Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N N Y N
N Y N Y N
N Y N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.80 3.80 3.80 Weiden (General) (Acasă) (Deplasare)
2.70 3.00 2.40 Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Weiden +1.10
Weiden +0.80
Weiden +1.40
Media goluri marcate/meci
1.70 1.20 2.20 Weiden (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.20 1.20 Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Weiden +0.50
Weiden +0.50
Weiden +0.50
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Weiden +1.00
Weiden +1.00
Weiden +1.00
Media goluri primite/meci
2.10 2.60 1.60 Weiden (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.80 1.20 Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Ingolstadt II
Mai bine: Weiden
Mai bine: Ingolstadt II
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Weiden
Ingolstadt II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Weiden (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.7 1.2 2.2 1.2 1.2 1.2
Goluri primite/meci 2.1 2.6 1.6 1.5 1.8 1.2
Goluri totale/meci 3.8 3.8 3.8 2.7 3 2.4
Rată GG 80% 80% 80% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 20% 20% 20% 30% 20% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Weiden
Ingolstadt II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Weiden (General) (Acasă) (Deplasare)
Ingolstadt II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.