Atlético Saltillo logosu

Atlético Saltillo

Meksika bayrağı Meksika • Liga Premier Serie A
W L D L L Son form

Sıradaki Maç

Liga Premier Serie A •

Atlético Saltillo logosu Atlético Saltillo
VS
Estadio Olímpico Francisco I. Madero Maç Önizlemesi

Takım Formu

Son 7 maç

L W W L D L L
Galibiyet 2 29%
Beraberlik 1 14%
Mağlubiyet 4 57%

Önemli Rakamlar

Maç başı atılan gol 1.46
Maç başı yenen gol 2.38
Galibiyet oranı 29%
KG VAR oranı 71%
Gol yememe oranı 17%

Son 7 maç

Maç başı atılan gol 1.67
Maç başı yenen gol 2
Galibiyet oranı 33%
KG VAR oranı 67%
Gol yememe oranı 33%

Son 3 iç saha maçı

Maç başı atılan gol 1.25
Maç başı yenen gol 2.75
Galibiyet oranı 25%
KG VAR oranı 75%
Gol yememe oranı 0%

Son 4 deplasman maçı

Gol Eğilimleri

0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 83%
3.5 üst gol 58%
KG VAR 71%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 67%
3.5 üst gol 67%
KG VAR 67%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 100%
3.5 üst gol 50%
KG VAR 75%

Puan Durumu

Liga Premier Serie A

Tüm tabloyu gör
# Takım O G B M A Pu
6 Correcaminos UAT II 7 3 2 2 +1 11
6 Delfines Coatzacoalcos 7 2 3 2 0 9
7 Guerreros 6 2 1 3 -2 8
7 Guerreros del Pacifico 6 2 1 3 -4 8
8 Atlético Saltillo 7 3 0 4 -7 8
8 Real Refineros 7 2 1 4 -2 7
9 Real Apodaca 7 1 1 5 -6 4
9 Ciervos 7 1 0 6 -19 2
10 Héroes de Zaci 6 0 1 5 -9 2
10 Cañoneros Marina 7 0 0 7 -24 0

Son Maçlar

Yaklaşan Maçlar

İç Saha ve Deplasman Performansı

İç Saha Estadio Olímpico Francisco I. Madero

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
33%
Maç başı atılan gol
1.67
Maç başı yenen gol
2
KG VAR oranı
67%
Gol yememe oranı
33%

Deplasman

Oynanan maç
4
Galibiyet oranı
25%
Maç başı atılan gol
1.25
Maç başı yenen gol
2.75
KG VAR oranı
75%
Gol yememe oranı
0%

Detaylı Takım İstatistikleri

Maç başına

Lehine Aleyhine
Gol 1.46 2.38
Topa sahip olma
Gol 1.67 2
Gol 1.25 2.75

Bu turnuvada korner, kart, ofsayt ve faul verisi tutulmuyor - yalnızca goller gösteriliyor.

Sıradaki Maç Tahminleri

Ek Analizler

  • Gol eğilimi

    Maç başına ortalama 1.5 gol; karşılıklı gol oranı %71.

  • Savunma karnesi

    Maç başına ortalama 2.4 gol yiyor; gol yemediği maç oranı %17.

  • İç saha avantajı

    İç saha galibiyet oranı %33, deplasmanda %25 - belirgin bir iç saha avantajı.