Artesanos Metepec logosu

Artesanos Metepec

Meksika bayrağı Meksika • Liga Premier Serie A
W W W W D Son form

Sıradaki Maç

Liga Premier Serie A •

Artesanos Metepec logosu Artesanos Metepec
VS
Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo Maç Önizlemesi

Takım Formu

Son 7 maç

W W W W W W D
Galibiyet 6 86%
Beraberlik 1 14%
Mağlubiyet 0 0%

Önemli Rakamlar

Maç başı atılan gol 2.21
Maç başı yenen gol 0.54
Galibiyet oranı 88%
KG VAR oranı 42%
Gol yememe oranı 58%

Son 7 maç

Maç başı atılan gol 2.67
Maç başı yenen gol 0.33
Galibiyet oranı 100%
KG VAR oranı 33%
Gol yememe oranı 67%

Son 3 iç saha maçı

Maç başı atılan gol 1.75
Maç başı yenen gol 0.75
Galibiyet oranı 75%
KG VAR oranı 50%
Gol yememe oranı 50%

Son 4 deplasman maçı

Gol Eğilimleri

0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 88%
2.5 üst gol 63%
3.5 üst gol 13%
KG VAR 42%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 100%
2.5 üst gol 100%
3.5 üst gol 0%
KG VAR 33%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 75%
2.5 üst gol 25%
3.5 üst gol 25%
KG VAR 50%

Puan Durumu

Liga Premier Serie A

Tüm tabloyu gör
# Takım O G B M A Pu
1 Vaqueros Reynosa 7 5 1 1 +4 16
1 Artesanos Metepec 7 6 1 0 +12 20
2 Mineros de Fresnillo 7 4 2 1 +8 15
2 Dragones de Oaxaca 7 5 1 1 +11 18
3 La Tribu de Cd. Juarez 7 4 0 3 +5 13
3 Halcones Negros 7 4 1 2 +14 14
4 Acatlan 7 4 1 2 +2 13
4 Acambaro 7 4 1 2 +11 13
5 FC Santiago 7 3 1 3 +4 11
5 Calor de San Pedro 6 3 1 2 +1 12

Son Maçlar

Yaklaşan Maçlar

İç Saha ve Deplasman Performansı

İç Saha Unidad Deportiva Martín Alarcón Hisojo

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
100%
Maç başı atılan gol
2.67
Maç başı yenen gol
0.33
KG VAR oranı
33%
Gol yememe oranı
67%

Deplasman

Oynanan maç
4
Galibiyet oranı
75%
Maç başı atılan gol
1.75
Maç başı yenen gol
0.75
KG VAR oranı
50%
Gol yememe oranı
50%

Detaylı Takım İstatistikleri

Maç başına

Lehine Aleyhine
Gol 2.21 0.54
Topa sahip olma
Gol 2.67 0.33
Gol 1.75 0.75

Bu turnuvada korner, kart, ofsayt ve faul verisi tutulmuyor - yalnızca goller gösteriliyor.

Sıradaki Maç Tahminleri

Ek Analizler

  • Gol eğilimi

    Maç başına ortalama 2.2 gol; karşılıklı gol oranı %42.

  • Savunma karnesi

    Maç başına ortalama 0.5 gol yiyor; gol yemediği maç oranı %58.

  • İç saha avantajı

    İç saha galibiyet oranı %100, deplasmanda %75 - belirgin bir iç saha avantajı.