Logo van Energosbyt-BSATU

Energosbyt-BSATU

Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland • 2. Division
W L L L W Recente vorm

Volgende wedstrijd

Nog geen wedstrijd gepland.

Teamvorm

Laatste 7 wedstrijden

L L W L L L W
Gewonnen 2 29%
Gelijk 0 0%
Verloren 5 71%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 1.21
Doelpunten tegen/wedstrijd 4.08
Winstpercentage 25%
BTS-percentage 54%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 7 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.75
Doelpunten tegen/wedstrijd 3.5
Winstpercentage 50%
BTS-percentage 75%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 4 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 0.67
Doelpunten tegen/wedstrijd 4.67
Winstpercentage 0%
BTS-percentage 33%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 3 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 88%
BTS 54%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 75%
BTS 75%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 100%
Meer dan 3.5 doelpunten 100%
BTS 33%

Stand

2. Division

De stand van deze competitie wordt niet bijgehouden.

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Nog geen wedstrijden gepland.

Thuis vs uit

Thuis Stadyen BGATU (BATU)

Gespeelde wedstrijden
4
Winstpercentage
50%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.75
Doelpunten tegen/wedstrijd
3.5
BTS-percentage
75%
Clean sheet-percentage
0%

Uit

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
0%
Doelpunten voor/wedstrijd
0.67
Doelpunten tegen/wedstrijd
4.67
BTS-percentage
33%
Clean sheet-percentage
0%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 1.21 4.08
Balbezit
Doelpunten 1.75 3.5
Doelpunten 0.67 4.67

Corners, kaarten, buitenspel en overtredingen worden voor deze competitie niet bijgehouden - alleen doelpunten.

Voorspellingen komende wedstrijden

Nog te weinig gegevens om de komende wedstrijden te voorspellen.

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 1.2 doelpunten per wedstrijd, en in 54% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 4.1 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 0% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Wint 50% van de thuiswedstrijden tegen 0% uit - een duidelijk thuisvoordeel.