Sigla Energosbyt-BSATU

Energosbyt-BSATU

Steagul Belarus Belarus • 2. Division
W L L L W Forma recentă

Următorul meci

Niciun meci programat încă.

Forma echipei

Ultimele 7 meciuri

L L W L L L W
Victorii 2 29%
Egaluri 0 0%
Înfrângeri 5 71%

Cifre cheie

Goluri marcate/meci 1.21
Goluri primite/meci 4.08
Rată de victorie 25%
Rată GG 54%
Rată meciuri fără gol primit 0%

Ultimele 7 meciuri

Goluri marcate/meci 1.75
Goluri primite/meci 3.5
Rată de victorie 50%
Rată GG 75%
Rată meciuri fără gol primit 0%

Ultimele 4 meciuri acasă

Goluri marcate/meci 0.67
Goluri primite/meci 4.67
Rată de victorie 0%
Rată GG 33%
Rată meciuri fără gol primit 0%

Ultimele 3 meciuri în deplasare

Tendințe de goluri

Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 100%
Peste 3.5 goluri 88%
GG 54%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 100%
Peste 3.5 goluri 75%
GG 75%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 100%
Peste 3.5 goluri 100%
GG 33%

Clasament

2. Division

Clasamentul acestei competiții nu este disponibil.

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Niciun meci programat încă.

Acasă vs în deplasare

Acasă Stadyen BGATU (BATU)

Meciuri jucate
4
Rată de victorie
50%
Goluri marcate/meci
1.75
Goluri primite/meci
3.5
Rată GG
75%
Rată meciuri fără gol primit
0%

Deplasare

Meciuri jucate
3
Rată de victorie
0%
Goluri marcate/meci
0.67
Goluri primite/meci
4.67
Rată GG
33%
Rată meciuri fără gol primit
0%

Statistici detaliate ale echipelor

Pe meci

Pentru Împotrivă
Goluri 1.21 4.08
Posesie
Goluri 1.75 3.5
Goluri 0.67 4.67

Pentru această competiție nu înregistrăm cornere, cartonașe, ofsaiduri și faulturi - doar goluri.

Predicții pentru meciurile următoare

Nu există încă suficiente date pentru meciurile următoare.

Analize suplimentare

  • Tiparul golurilor

    În medie 1.2 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 54% din meciuri.

  • Bilanț defensiv

    Primește în medie 4.1 goluri pe meci și nu ia gol în 0% din meciuri.

  • Avantajul terenului propriu

    Câștigă 50% din meciurile de acasă față de 0% în deplasare - un avantaj clar pe teren propriu.