-
AC Milan
Bologna
4.00 2.004.00 1.002.90 2.20AC Milan Bologna Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Venezia
Inter
1.25 3.601.25 3.002.38 4.30Venezia Inter Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Parma
Udinese
2.30 3.002.00 4.002.90 3.60Parma Udinese Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Genoa
Juventus
2.30 3.303.00 1.004.30 2.90Genoa Juventus Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Monza
Napoli
3.33 1.605.00 1.003.83 3.60Monza Napoli Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
RB Bragantino
Chapecoense-sc
2.30 1.302.00 3.003.60 3.60RB Bragantino Chapecoense-sc Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Fluminense
Internacional
4.00 1.304.00 2.003.60 3.60Fluminense Internacional Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Santos
Palmeiras
1.90 1.903.00 1.004.30 2.30Santos Palmeiras Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Inter Miami
FC Cincinnati
2.90 2.304.00 4.003.60 3.60Inter Miami FC Cincinnati Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
New York City FC
Atlanta United FC
0.60 3.602.00 3.003.30 2.60New York City FC Atlanta United FC Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
New England Revolution
New York Red Bulls
2.30 2.302.00 1.002.90 1.90New England Revolution New York Red Bulls Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Charlotte
CF Montreal
3.30 0.303.00 2.003.30 3.60Charlotte CF Montreal Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Toronto FC
DC United
2.90 0.304.00 5.005.00 4.30Toronto FC DC United Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
AI Tipster Premium
Ontgrendel premium toegang
Elke voorspelling en de volledige statistieken van elke wedstrijd, niet alleen een voorproefje.
- Alle aankomende voorspellingen Elke voorspelling, niet alleen de eerste paar
- Wedstrijdstatistieken Hoekschoppen, kaarten, buitenspel en overtredingen per team
- Over/Under-statistieken Doelpuntpercentages van 0.5 tot 4.5, gescoord en tegen
- Onbeperkte live meldingen Krijg alle wedstrijddetails bij elke live melding, niet maar 3 per dag
- Elke nieuwe functie Nieuwe statistieken en tools zodra ze er zijn
Abonneren
- Veilig betalen
- Altijd opzegbaar
-
IF Brommapojkarna
BK Hacken
3.00 3.302.00 3.002.90 1.20IF Brommapojkarna BK Hacken Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Degerfors IF
Vasteras SK FK
2.00 2.002.00 4.002.20 2.90Degerfors IF Vasteras SK FK Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
IFK Goteborg
Djurgardens IF
4.30 5.002.00 1.003.60 1.50IFK Goteborg Djurgardens IF Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Halmstad
Malmo FF
2.00 3.301.00 1.002.20 1.90Halmstad Malmo FF Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Pisa
Palermo
2.50 3.603.75 2.004.13 4.30Pisa Palermo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Juve Stabia
Hellas Verona
2.60 0.502.00 3.332.90 5.00Juve Stabia Hellas Verona Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Carrarese
Arezzo
1.30 3.753.00 3.753.60 3.25Carrarese Arezzo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Celtic
Dundee Utd
4.00 2.303.00 4.002.90 2.20Celtic Dundee Utd Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
ST Mirren
Hibernian
2.30 2.004.00 3.003.60 3.60ST Mirren Hibernian Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Aberdeen
Falkirk
2.30 1.902.00 2.002.60 4.00Aberdeen Falkirk Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Dundee
Kilmarnock
2.60 1.303.00 3.004.30 2.60Dundee Kilmarnock Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Heart Of Midlothian
Rangers
5.00 3.605.00 2.003.60 3.60Heart Of Midlothian Rangers Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
ST Johnstone
Motherwell
2.60 1.302.00 4.004.30 4.30ST Johnstone Motherwell Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Universitario
Sport Boys
2.90 1.604.00 1.004.30 3.60Universitario Sport Boys Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Sporting Cristal
Alianza Lima
5.00 2.204.00 2.003.60 5.00Sporting Cristal Alianza Lima Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
FBC Melgar
Comerciantes Unidos
2.60 1.303.00 4.004.30 4.30FBC Melgar Comerciantes Unidos Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Alianza Atletico
Deportivo Garcilaso
4.00 2.304.00 1.004.30 1.90Alianza Atletico Deportivo Garcilaso Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Cienciano
Atletico Grau
2.60 1.301.00 4.002.60 4.00Cienciano Atletico Grau Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Club Deportivo Los Chankas
Cusco
2.00 2.005.00 5.004.30 5.00Club Deportivo Los Chankas Cusco Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
ADT
UCV Moquegua
1.60 2.002.00 1.003.30 1.50ADT UCV Moquegua Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
FC Cajamarca
UTC Cajamarca
0.00 0.004.00 3.004.30 3.60FC Cajamarca UTC Cajamarca Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
-
Banfield Res.
Argentinos Juniors Res.
1.60 1.302.00 1.004.30 2.90 -
Colón Res.
San Martín San Juan Res.
1.00 1.003.00 4.003.60 2.90 -
Estudiantes La Plata Res
Deportivo Riestra Res.
3.30 2.004.00 1.004.30 2.20 -
San Lorenzo Res.
River Plate Res.
2.30 2.602.00 3.002.90 3.30 -
Tigre Res.
Racing Club Res.
2.00 1.902.00 4.002.90 3.60 -
Gimnasia Mendoza 2
Unión Santa Fe Res.
2.60 1.301.00 3.002.60 2.90 -
Central Córdoba SdE Res.
Independiente Riva. Res.
1.30 1.303.00 4.004.30 3.60
Geen wedstrijden die aan deze filters voldoen.